Sampdoria – Neapol (autobusem)

Vycestujte na sever Itálie s nejoblíbenější sportovní CK v ČR a sledujte v akci českou hvězdu Patrika Schicka!

Autobusový zájezd na zápas Sampdoria – Neapol zahrnuje:

 • dopravu komfortním autobusem (Brno – Janov – Brno)
 • ubytování na 1 noc v 3* hotelu v Janově
 • vstupenku 2. kategorie (za bránou)
  *príplatek za vstupenku 1. kategorie (podélná strana): 590 Kč
 • služby českého delegáta po celou dobu zájezdu
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • vytištěnou společnou fotku účastníků zájezdu
 • nonstop infolinku

 

Sampdoria narazí na rozjetou Neapol v čele se Slovákem Markem Hamšíkem

janov stadion choreo

Patrik Schick se rychle zabydlel v sestavě Sampdorie a jeho tržní cena raketově vystřelila. Pojďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře.

Během zájezdu na zápas poznáte i město Janov jako turistickou destinaci. V doprovodu našeho delegáta absolvujete kromě fotbalu i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

janov pristav

Rámcový program zájezdu: (zápas sa uskuteční 27. 5. nebo 28. 5., tomu bude přizpůsobený i odjezd/program)

Pátek 26. 5.: odjezd autobusu ve večerních hodinách z Bratislavy. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami.
Sobota 27. 5.: příjezd do Janova dopoledne. Ubytování. Volný program v Janově (např. Návštěva památek, pláže, obchodů, stadionu, degustace místních specialit atd.). Společný přesun na stadion a sledování zápasu (zápas bude v sobotu nebo v neděli).
Neděle 28. 5.: odhlášení z hotelu. Volný program v Janově. Večer odjezd autobusu do ČR.
Pondělí 29. 5.: návrat do ČR v průběhu dne.

janov stadion

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala nebo se chcete dozvědět více, KONTAKTUJTE NÁS.


Vyjádření klientů ze zápasů Sampdoria, Neapol

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • o 30 letech výjezdech na fotbal převážně po Československu, jsem se rozhodl konečně zajet i na nějaký opravdu kvalitni fotbal do nějaké fotbalové země.Z nabídek různých CK jsem si vybral (pro mne) velmi atraktivni zájezd na trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) od CK FOTBALTOUR a ještě teď 4 dny po návratu z tripu po severu Italie jsem nadšeny a plný zážitku. Zažil jsem v 96 v Brně za Lužankama 44000 fans, ale 60 000 fanatiku na San Siro to byl mazec. Tifosi nejsou normální lidé:)) Je neuvěřitelné, jak oni ty zápasy prožívají. Co se týká samotného zájezdu, tak až na menši problémy s lístky  v Bergamu, kde jsme nestihly pár minut začátku utkáni, tak převládá absolutni spokojenost. Ubytováni na hotelu v Milane bylo z mého pohledu nadstardantni a zvlášť bohatá snídaně po předchozím pivním maratonu přišla náramně vhod :)) Tímto chci poděkovat delegátům a celému Fotbaltouru za krásny prodloužený víkend a už teď se těším na případný další skvělý výlet na evropsky fotbal. Jiri Filak..
  Jiří Filak | Trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) | 8.3.2018
 • Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016

O klubech

Sampdoria

Neapol

Klub Marka Hamšíka čeká na zopakování úspěchů z 90tých let kdy hru dirigoval místní hrdina Diego Maradona. Podle barvy moře, které Neapol obmíva, hrává mužstvo v belasích dresech na 60tisícovom stadionu Stadio San Paolo. Azzuri (modří) se na domácí půdě spoléhají na podporu horkokrevných, jižanských Tifosi, proto je bouřlivé fotbalové prostředí v Neapoli samozřejmostí. Nejsilnější zážitek přinese pak tradiční Derby del Sole (Derby slunce) proti hlavnímu rivalovi AS Řím. Cílem SSC Neapol před každou sezónou je odolat nabídkám na prodej Marka Hamšíka. Kolem něj pomalu doplňují mužstvo. Milik je už v pořádku, takže Mertens se může vrátit na křídlo a Adam Ounas z Bordeaux a Marko Rog z Dinamo Zagreb přidali bonus. Zápasy Partenopei proti Staré dáme byly vždy vybičované. Higuaín se vrátí podruhé na místo činu a Hamšík ví, že pokud chce jeho mužstvo vyslat silný signál, je třeba namaškrteného soupeře srazit na kolena. Neapolská půda bude horká i začátkem prosince, to si můžete být jisti.