O nás

Jsme největší sportovní CK na Slovensku, působící také v Česku, Maďarsku a Rakousku.
Již více než 150 000 z vás jsme zprostředkovali nezapomenutelný sportovní zážitek. Naši zkušení delegáti působí v 50 světových destinacích.

15 let zážitků, které společně prožíváme dodnes.
Nejen na tribunách v Barceloně, Londýně či Paříži, ale také na letištích, v autobusech a hotelových barech. Chcete být toho součástí? Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů a vstupenek.

Ještě stále hledáte vhodný vánoční dárek pro své blízké? Obdarujte je dárkovou poukázkou s libovolnou částkou a osobným věnováním.

Máme sny, cíle a plány, které postupně měníme v realitu. Každý z nás je výjimečný v něčem jiném a dohromady tvoříme jeden tým. Společnými silami nám jde o to, abychom co největšímu počtu z vás mohli zprostředkovat nejlepší světový sport na vlastní oči. Všichni totiž víme, že jde o zážitky, na které následně vy i my vzpomínáme do konce života.

Top destinací Londýn

Vznikli jsme v roce 2008 a od té doby na sobě konzistentně pracujeme, protože si uvědomujeme, že trh se vyvíjí, sport se globalizuje, vy se měníte a spolu s vámi i my. Jeden ze zakladatelů Matej Očenáš je dodnes klíčovým kouskem skládačky naší firmy. Druhý muž, který stál u zrodu, Július Turček, známý z podcastu VAR, dnes působí na pozici ambasadora.

Nejčastějšími destinacemi jsou pro nás Londýn, Manchester, Madrid, Liverpool a Barcelona. Cestujete s námi nejen na nejlepší fotbalové ligy po celé Evropě, ale už i do Jižní Ameriky na unikátní Superclásico mezi Bocou Juniors a River Plate či do USA na Major League Soccer.

Více sportů, více zážitků

Oblíbené jsou mezi vámi také zájezdy na závody Formule 1, kde spolupracujeme s moderátorem Števem Eiselem. Stovky z vás s námi pravidelně navštěvují MS v hokeji a společně zažíváme i zámořské ligy – basketbalovou NBA a hokejovou NHL. Rádi s vámi jedeme i na tenisové Grandslamy, boxerská zápolení, UFC či na rugby.

K dnešnímu dni máme přes 150 tisíc nadšených klientů a neexistuje pro nás nic, co by bylo nedosažitelné. Umíme vám zájezdy upravit na míru, rádi si vyslechneme vaše požadavky a přizpůsobíme naši nabídku tomu, co vám vyhovuje. Od prvního dne jsme totiž sportovními fanoušky a milujeme, co děláme. A právě to nás zřejmě odlišuje od tradičních firem, láska k činnosti, kterou se k vám pokoušíme každým jedním zájezdem přivést.

Cestujte za sportem s FotbalTour.

👉 více na www.fotbaltour.cz