O nás

Jsme parta lidí, pro které je fotbal vším. A ačkoli každý z nás má své vlastní důvody, všichni máme jednu společnou věc. Je jím sportovní cestovní kancelář FutbalTour.sk, v níž pracujeme.

Společnost založili v roce 2011 Matej Očenáš a Július Turček (v činnosti navázala na projekt Pojď na fotbal z roku 2008), přičemž postupně z ní vybudovali jednotku na trhu. Bez účasti investora nebo nadnárodní sítě. Cestovní ruch je těžké podnikání. Platí zde však jedno pravidlo: pokud něčemu věnujete maximální úsilí a zúročíte ho ve prospěch klienta – dříve. Díky našim zkušenostem proto není pro nás žádný problém, aby vaše zájezdy byly přizpůsobeny tak, aby splňovaly všechny požadavky. Chcete vstupenky VIP s plným servisem nebo výjimečnou prohlídkou pro vaše obchodní partnery? Věřte nám.

FotbalTour.cz se narodil z lásky k fotbalu. Je to naše krédo, ale především princip, kterým se řídíme. Naším cílem je poskytnout vám nezapomenutelné sportovní zážitky ve fotbale nebo jiném sportu, který si bez obav užijete.
Je skvělé cestovat a poznávat nová města, což je však návykové, to jsou atmosféra a emoce, které zažijete pouze na fotbale. Barcelona, Londýn, Turín, Mnichov … Přesvědčte se s námi, proč je fotbal nejpopulárnějším sportem planety a proč ho zbožňuje 3,5 miliardy lidí na světě.

DSC_0052

CK FutbalTour.sk – váš osobní průvodce (nejen) fotbalový fenomén:

  • FutbalTour.sk je první a největší sportovní cestovní kancelář na Slovensku.
  • Společnost sídlí v Bratislavě, interně zaměstnává 12 lidí, má však i další externí spolupracovníky, kteří působí v evropských fotbalových baštách.
    FutbalTour.sk působí také v České republice (FotbalTour.cz), Rakousku (FussballTour.at), Švýcarsku (FussballTour.ch), Maďarsku (FociTour.hu) a Rumunsku (FotbalTour.ro).
  • Společnost spolupracuje výhradně s důvěryhodnými a spolehlivými partnery.
  • Od sezóny 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálním partnerem legendárního fotbalového klubu FC Barcelona, spolupracuje také s hokejovým klubem HC Slovan Bratislava a sportovní televizí DigiSport.

FC-Barcelona_Logo_2016_2017

  • Stále více klientů využívá také služby přidružených cestovních kanceláří HokejTour.sk a SportsTour.sk, které klientům poskytují výlety na tenis, basketbal, hokej, házenou nebo motoristický sport (vzorec 1).
  • Mezi klienty CK FutbalTour.sk jsou také desítky společností, jako jsou Orange, Slovanet, Coca-Cola a Heineken.
  • V sezóně 2016/2017 FutbalTour.sk cestovalo více než 10 000 klientů ze Slovenska, České republiky, Rakouska, Švýcarska a Maďarska na zápasy. Jak vypadá prohlídka s námi? Podívejte se na fotografie klientů ze zájezdů.

Z lásky k fotbalu!