New York: Dovolená pro páry

Vychutnejte si ve dvojici kouzelný New York a zažijte neopakovatelný výlet se svoji drahou polovinou. Nechejte se inspirovat a využijte jedinečnou nabídku poznávajícího zájezdu pro páry.

Rádi Vám připravíme letecký zájezd přesně podle Vašich představ na jakýkoliv termín. Standardní zájezd pro páry v ceně od 22 900 Kč / osoba obsahuje:

 • Obousměrnou letenku s přestupem do New Yorku se všemi poplatky a batožinou
  • Na vyžádání přímý let za příplatek
 • Obousměrné letištní transfery
 • Ubytování na 5 nocí v 3* hotelu s výhodnou polohou
 • Vstupenku na vybrané sportovní / kulturní akci
 • Nonstop infolinku
 • Vytištěnou společnou fotografii z New Yorku
 • Kupón od Fotolabu na vybrané fotoslužby
  *možnost doobjednat vstupenky na sportovní, kulturní a jiné akce

***NEPŘEHLÉDNI KOMPLETNÍ NABÍDKU ZÁJEZDŮ PRO PÁRY***

(Londýn, Paříž, Barcelona, Milán, Madrid)

Předpokládaný program zájezdu (upraví se podle výběru atrakcí a termínu zájezdu):

pátek: Ráno odlet do New Yorku. Po příletu přesun na hotel a příhlášení na recepci (ubytování nejdříve od 14:00 hod).  Seznámení se s prostředím a základní prohlídka okolí.

sobota: Volitelný program (plavba lodí okolo Manhattanu). Odpoledne individuální program. Později návštěva vybraného sportovního / kulturního představení.

neděle: Prohlídka města (vyhlídka Ground Zero – 1 World Trade Center). Odpoledně individuální program. Později návštěva vybraného sportovního / kulturního představení.

pondělí: Ostatní zajímavosti (Times Square, Empire State Building, Broadway, Grand Central Terminal). Odpoledne individuální program. Později návštěva vybraného sportovního / kulturního představení.

úterý: Prohlídka města (Central Park, Rockefeller center, Fifth Avenue). Odpoledně individuální program. Později návštěva vybraného sportovního / kulturního představení.

středa: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), potom přesun na letiště a odlet z New Yorku.

Poznámka: Výběr spoplatněných atrakcí je volitelný. Při rezervaci prosím uveďte preferovaný doplňkový program pro včasné zaopatření vstupenek.

 V New Yorku se hraje světový hokej, basketbal či baseball, ale cestovat do metropole východního pobřeží pouze za sportem by bylo opravdu škoda.

 Úžasné místa najdete prakticky na každém rohu a nemusí to být jen turisticky nejexponovanějších místech. Projděte se přes Soho, Little Italy nebo Greenwich Village a všude narazíte na věci, které vás okouzlí.

 Ne každému se však chce chodit naslepo a proto určitě doporučujeme i známé newyorské památky. Začít můžete například návštěvou skutečného symbolu New Yorku – Sochy svobody. Ta od roku 1886 vítá z Liberty Islandu všechny, kteří přicházejí hledat své štěstí do Big Apple.

 Svou neopakovatelnou panoramatem vás ohromí Brooklynský most. V době svého otevření patřil mezi nejdéle mosty na naší planetě, ale i když jím nikdy nebyl, pohled na něj je nezapomenutelný.

 Samostatnou kapitolou je Central Park. 3,41 kilometrů čtverečních, velká oáza zeleně přímo v centru betonové džungle, působí jako zázrak. Panuje v ní vždy neuvěřitelně čilý ruch a je to místo, které vás opravdu nabije energií.

 Užijte si výhodné nákupy od Páté avenue až po Macy’s, který je největším obchodním domem na světě.

 Pokračovat bychom mohli do nekonečna, vždyť ať už chcete dělat v New Yorku cokoliv, město vám to umožní. Romantická procházka na břehu řeky Hudson, ruch Rockeffeler centra nebo prohlídka úžasné budovy Grand Central terminálu, to vše je jen zlomek možností, které jako turista ve velkém jablku máte. Zažijte to všechno s námi. Postaráme se o to, aby byl tento výlet pro vás nezapomenutelný a naplno jste si užili vše to nejlepší, co New York nabízí.

O klubech

New York pro páry

Vychutnejte si New York se svou polovičkou na zájezdu bez kompromisů. Poznejte zákoutí "Big apple" a po sportovním zážitku si užijte romantickou večeři ve dvou. Zájezdy pro páry s místním průvodcem jsou zárukou jedinečných zážitků.