FC Barcelona – Athletic Bilbao (autobusem)

Po velkém úspěchu autobusových zájezdů do Barcelony v minulé sezoně, je tu další šance vidět Blaugranas za skvělou cenu!

Autobusový zájezd na zápas FC Barcelona – Athletic Bilbao v ceně 6 900 Kč obsahuje:

 • Dopravu komfortním poschodovým autobusem
 • 1x zastávka v přímořském Bibione na cestě do Barcelony
  1x zastávka s ubytováním na Francouzské riviéře na cestě z Barcelony
 • Ubytování v 3 * hotelu na 1 noc v Barceloně, nebo blízkém okolí
 • Vstupenku základní 3. kategorie  – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby česky mluvícího delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

*Nabídka leteckého zájezdu*

barcelona-camp-nou-nocna-panorama

Doporučený program zájezdu: (v případě konání zápasu v sobotu)

čtvrtek: Odjezd z ČR ve večerních hodinách. Pohodlná cesta s pravidelnými zastávkami.

pátek: 9 hodinová zastávka autobusu v přímořském Bibione. Volný program (např. Koupání na pláži, degustace místních specialit, nákupy), po přestávce odjezd autobusu do Barcelony.

sobota: Příjezd autobusu do Barcelony kolem poledne. Ubytování v hotelu možné od 14:00. Později přesun na stadion s delegátem a sledování zápasu FC Barcelona – Athletic Bilbao.

Základní prohlídka města s delegátem (seznámení s prostředím, dopravou a hlavními atrakcemi).

neděle: Volitelný program + základní prohlídka města s delegátem (seznámení s prostředím, dopravou a hlavními atrakcemi). Večer odjezd autobusu na Francouzskou riviéru.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (např. Sagrada Familia, Park Guell, Akvárium), doporučíme nejzajímavější zákoutí města (např. Olympijský areál + hrad na vrchu Montjuic, zpívající fontány, pláž Barceloneta s bary a nočními kluby), nebo připravíme výlet do okolí (např. zábavní park Tibidabo).

pondělí: Příjezd na Francouzskou riviéru a ubytování (od 14:00). Volitelný program a nocleh.

Volitelný program: koupání na pláži, degustace místních specialit, nákupy atd.

úterý: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později odjezd autobusu do ČR.

neděle: Odhlášení z hotelu do 11:00, odložení zavazadel v autobuse a volný / společný program. Později odjezd autobusu do ČR.

Doplňkový program: prohlídka centra města a památek (např. Sagrada Familia, promenáda La Rambla, Park Guell, Casa Batlló, zpívající fontány atd.). Prohlídka stadionu, návštěva klubového muzea, nákupy v oficiálním FAN shopu.

pondělí: Návrat do ČR v dopoledních hodinách
* Program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

barca camp nou hd nahlad choreo barcelona

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Athletic Bilbao

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • S FotbalTour jsme se vydali na čtyřdenní výlet do Barcelony, jehož vyvrcholením byla návštěva “El Clásico”. Po organizační stránce vše klaplo na jedničku, je vidět, že FotbalTour má s pořádáním fotbalových zájezdů dlouholeté zkušenosti. Mohu je jen doporučit.
  Tomáš Kubovec | FC Barcelona - Real Madrid | 19.3.2023
 • Všechno zvládnuté na jedničku. Organizace naprosto perfektní bez jediného problému. Delegátka byla také velmi skvělá! Určitě jsme s vámi neletěli naposledy!
  Martin Hoznauer | FC Barcelona - Cádiz | 19.2.2023

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie. FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst. Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

Athletic Bilbao