Když do Barcelony, tak s oficiálním partnerem klubu

CK Fotbaltour.cz je už od července 2014 oficiálním partnerem jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona. Při každé nabídce vstupenek nebo kompletního zájezdu na domácí zápas Katalánců najdete odkaz na výhody oficiálního agenta na zprostředkování vstupenek.

FC-Barcelona_Logo_2016_2017

 

 

FC Barcelona je symbolem Katalánska, motto „Víc než klub“ je výstižné a dobře známé po celém světě. Slavný velkoklub patří k nejúspěšnějším a nejbohatším ve fotbalové historii. Má miliony fanoušků na všech kontinentech a je jednou z nejhodnotnějších sportovních značek současnosti.

Všichni klienti CK Fotbaltour.cz můžou díky exkluzivnímu partnerství využívat různé výhody a akční nabídky. Garantujeme vstupenky s nejvýhodnějšími cenami na zápasy FC Barcelona v Primera División (La Lize), Lize mistrů a Copa del Rey (Poháru). Přímá spolupráce s pracovníky slavného klubu je 100% zárukou spolehlivosti při platbě a doručení vstupenek.

camp nou fotbaltou futbaltour

Nabízíme též možnost zabezpečení VIP vstupenek, v rámci kterých si můžete komfortně užít zápas, ochutnat místní speciality a probrat nejrůznější témata s fanoušky z celého světa anebo klubovými legendami. Sledujte fantastický fotbal opět z trochu jiného pohledu. VIP vstupenky různých kategorií obsahují spoustu výhod: samostatný vstup na stadion, pestré občerstvení v moderných VIP Lounge salonech a prostorech, možnost umístění loga společnosti na sedačky, vstupenky anebo na stěnách VIP Lounge, zápasový program a oficiální bulletin.

CampNou-vstupenky

 

TOP UDALOSTI SEZÓNY 2017/2018:

Už tradičně jsou největším lákadlem zápasy proti Realu Madrid. První dvě El Clásicá se uskutečnila v létě jako součást dvojzápasu o superpohár. V nabídce CK FotbalTour.cz najdete i zájezdy na vánoční El Clásico v Madridu a odvetu v Barceloně, která může rozhodnout o držiteli titulu v La Lize.

V ceně každého zájezdu na El Clásico jsou zahrnuty letenky, ubytování v 4 * hotelu, vstupenky, transfer z letiště na hotel a zpět, služby delegáta a tak jako vždy – neopakovatelný zážitek.

el clasico gol barcelona

*Fotoblog z autobusového zájazdu na FC Barcelona*

FotbalTour.cz nebude chybět na žádném z domácích zápasů. K tradičním leteckým cestám přibyly od minulé sezony i cenově výhodnější autobusové zájezdy. Atraktivním bude zejména ten na zápas FC Barcelona – Celta Vigo, jelikož se na půdě Camp Nou představí mladý Slovák Stano Lobotka. K vrcholům sezóny se řadí také zápas s madridským Atlétikem.

 

*Blog o stadionu Camp Nou*

 

barcelona-sagrada

Zabezpečíme vám dokonalý rodinný nebo firemní výlet, prodloužený víkend či dovolenou ve vždy atraktívní Barceloně. Fotbalová sezóna ve Španělsku a jedna z nejkvalitnějších ligových soutěží už odstartovala. Hvězdy jako Messi či Suárez můžete mít nadosah a sledovat jejich umění přímo z hlediště.

***KOMPLETNÍ NABÍDKA ZÁJEZDŮ NA FC BARCELONA***

 

0 visitors have seen this post