airplane Crvena Zvezda – B. Mnichov (autobusem)

Zažij Ligu mistrů na horké půdě Bělehradu! Do Srbska přijede německý velkoklub B. Mnichov.

Nabídka zájezdu na Crvena Zvezda – B. Mnichov v ceně od 2 400 Kč / osoba obsahuje:

Doporučený program zájezdu (v případě konání zápasu ve středu)

ÚTERÝ: Odjezd v brzkých ranních hodinách. V odpoledních hodinách příjezd do Bělehradu. Později přesun na stadionu ke sledování zápasu Crvena Zvezda – B. Mnichov. Po skončení zápasu odjezd.

STŘEDA: Návrat zpět v brzkých ranních hodinách.

NÁŠ TIP: Připravte se na zápas s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v našem FAN shopu.

FAN shop

Vyjádření klientů ze zápasů Crvena Zvezda Belehrad, B. Mnichov

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Zajezd se mi líbil. Atmosféra na stadionu výborná. Méně času na prohlídku města, protože jsme se zdrželi na hranicích. Super delegát Mário. Takového delegáta si představuji. Poradil převedl nás po městě i přes nedostatek času. Zajímal se, počítal nás často. U mě 1
    František Kušnír | Crvena Zvezda - Partizan | 14.3.2023
  • V Manchesteru jsem se synem strávil 5 dní. Čekali na nás skvělé pohárové zápasy. Úterní zápas LM mezi M.City a Bayern M. a ve čtvrtek zápas EL mezi MU a Sevillou.
    Využili jsme možnosti prohlídek stadionů, muzeí a vodního světa. Vše bylo výborné a celý výlet jsme si náramně užili. Let měl asi hodinové zpoždění, způsobené počasím, za což nemohla agentura. Jinak vše fungovalo na výbornou. Na letišti nás čekal řidič, který nás převezl do hotelu. Pokoj výborný, snídaně pestré a chutné. Ráno sraz s delegátem, který se o nás staral po celý výlet, provedl nás městem, dal tipy a byl nám po celou dobu k dispozici. Prohlídky stadionů, muzeí byli výborné. Velký zážitek jsme měli ze zápasů. Skvělé místa s výborným výhledem. Na závěr na nás opět čekal řidič, který nás dovezl na letiště. Let zpět proběhl jak měl. Všechna místa jsme měli pospolu.
    Prožili jsme 5 dní plných zážitků, které v nás dlouho zůstanou. Děkujeme za krásný výlet.
    Michal Uhřík | Manchester City - B. Mnichov, Manchester United - FC Sevilla | 11.4.2023

O klubech

Crvena Zvezda Belehrad

B. Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?