Crvena Zvezda – B. Mnichov (autobusem)

Zažij Ligu mistrů na horké půdě Bělehradu! Do Srbska přijede německý velkoklub B. Mnichov.

Nabídka zájezdu na Crvena Zvezda – B. Mnichov v ceně od 2 400 Kč / osoba obsahuje:

Doporučený program zájezdu (v případě konání zápasu ve středu)

ÚTERÝ: Odjezd v brzkých ranních hodinách. V odpoledních hodinách příjezd do Bělehradu. Později přesun na stadionu ke sledování zápasu Crvena Zvezda – B. Mnichov. Po skončení zápasu odjezd.

STŘEDA: Návrat zpět v brzkých ranních hodinách.

NÁŠ TIP: Připravte se na zápas s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v našem FAN shopu.

FAN shop

Vyjádření klientů ze zápasů Crvena Zvezda Belehrad, Bayern Mnichov

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Byl jsem s přítelkyní na Audi Cupu a opravdu velký zážitek, perfektní místa a můžu jen doporučit cestovat s FotbalTour.
    Patrik Stupka | Audi Cup 2019 | 10.8.2019
  • Vyprodaná Allianz Aréna
    Zápas Bayern Mnichov - Hertha Berlín - výborná organizace, spolehlivost, domluva. Moc děkujeme za zážitek, jen škoda, že to skočilo 0-0, ale to chápu že neovlivníte 🙂))) Lada Marešová
    Lada Marešová | B. Mnichov - Hertha Berlín | 3.4.2018

O klubech

Crvena Zvezda Belehrad

Bayern Mnichov

Rok 2005 byl pro Bavorskotedy hlavně pro Mnichov, důležitý. Ne protože se jim vydařil Oktoberfest více než po minulé rokyale třetí největší město Německa se konečně dočkalo nového fotbalového stadionuDočkalo se je správný výrazprotože o jeho výstavbě se dokonce hlasovalo v referenduTéměř 66Bavorů hlasovalo zaV Německu vláda nevytahuje z klobouku milionové částky, které vyčlení na Národní fotbalový stadion bez jakékoliv veřejné diskuseA co si to vlastně Mnichované za necelé tři roky postaviliB. Mnichov je největším sportovním klubem v Německu a třetím největším na světě. V roce 2005 se přestěhoval do supermoderní Allianz Arény a odstartoval jednu z nejúspěšnějších etap své historie. Milionové nákupy hráčů, jako Robben, Ribéry, Lewandowski katapultovaly klub opět mezi nejužší fotbalovou špičku. Navíc začal Bayern hrát krásný, rychlý fotbal a dnes patří každoročně k největším kandidátům na zisk trofeje pro vítěze Ligy mistrů. Doma v Německu v současnosti Bayern prakticky nemá konkurenci. Víte, že: Bayern je multisportovní klub a pod jeho značkou působí i handicapovaní, gymnasté, hráči bowlingu, či stolní tenisté?