Benfica Lisabon – Borussia Dortmund

Hlavní město Portugalska je perlou západní Evropy. Návštěva metropole s bohatou historií je skvělým tipem na výjezd za sportem a kulturou!

Letecký zájezd na zápas Benfica Lisabon – Borussia Dortmund v ceně od 12 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku do Lisabonu se všemi poplatky
  • Ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby českého delegáta v Lisabonu (na vyžádání nebo při 10 a více klientech)
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
  • * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Mimořádně atraktivní zápas se uskuteční na supermoderním stadionu Estádio da Luz. Pojeďte s námi sledovat prestižní duel ve fantastické atmosféře!

benfica-fans

Během zájezdu na zápas poznáte i město Lisabon jako turistickou destinaci. Kromě fotbalu si můžete vychutnat i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí. Podle dohody zajistíme zajímavý doplňkový program.

lisabon-mesto-3

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu na Benfiku Lisabon KONTAKTUJTE NÁS

O klubech

Benfica Lisabon

Borussia Dortmund

Prý druhý nejoblíbenější tým většiny fotbalových fanoušků na světě. Ti, kteří chodí přímo na zápasy do Signal Iduna Parku se považují za nejvěrnější v Evropě. Sympatický klub má doma již roky vyprodáno a ikonický Yellow Wall na Südtribune je fenomén, který nemá konkurenci. Borussia Dortmund navíc preferuje útočný fotbal v divácky atraktivním stylu vyhraj nebo zemři, proto je těžké nepropadnout jeho kouzlu. Lokálním rivalem je Schalke 04, ale po posledních kontroverzních přestupech se stupňuje i jiskření s Bayernem.Víte, že: Borussia Dortmund není oblíbená jen u fanoušků? Mají ho rádi i soupeři, když klubu hrozil bankrot, půjčky mu poskytli i konkurenční kluby na čele s Bayernem Mnichov.