Baráž o MS v Kataru: Švédsko – ČR (autobusem na otočku)

Česká fotbalová reprezentace pod vedením trenéra Jaroslava Šilhavého vyzve v prvním barážovém kole reprezentaci Švédska. Souček, Schick a spol. se tak mohou těšit na Alexandera Isaka a další Seveřany. Hrát se bude na půdě soupeře ve Stockholmu, vyrazte se námi autobusem!

Autobusový zájezd na otočku na Českou republiku proti Švédsku v baráži o MS v ceně od 4900 Kč / osoba obsahuje:

 • DOPRAVA LUXUSNÍM AUTOBUSEM
  • nástupní místa dle zájmu
 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • do českého sektoru
   *základní kategorie, lepší kategorie na vyžádání
 • GARANCI
  • při objednávce 2 a více zájezdů garantujeme sezení v párech u sebe dle infografiky
  • proč FotbalTour.cz? přečtěte si hodnocení spokojených klientů
 • DELEGÁTA
  • Reprezentační výjezdy patří k nejoblíbenějším u našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a fotbaloví nadšenci v jednom.

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi ke vstupu do země / na stadion, o dopravě, kategorii vstupenek na zápasy a o doplňkovém programu.

Program zájezdu: 

STŘEDA: Odjezd autobusem do Švédska.

ČTVRTEK: Po příjezdu seznámení se s městem a následuje odpolední volitelný program. Benátky severu, jak se Stockholmu přezdívá, nabízejí vše od krásných památek až po muzeum slavné pop kapely ABBA. Doporučujeme také prohlédnout si dominantu města Stockholmskou radnici, Královský palác nebo Nobelovo muzeum (podrobnosti k tomu, co se ve Stockholmu dá zažít a navštívit, naleznete níže). Později přesun na stadion a sledování zápasu Švédsko – Česká republika. Po utkání odjezd zpátky domů.

PÁTEK: Návrat do České republiky.

CO NÁS ČEKÁ A NEČEKÁ VE STOCKHOLMU? TIPY NEJEN NA HOSPODY

 • Hrát se bude v super moderní Friends Aréně ve Stockholmu, která byla otevřena v roce 2012 a pojme 50 tisíc diváků. Luxusní fotbalová atmosféra je tak zaručena. Své domácí zápasy v Aréně hraje kromě reprezentace také AIK Stockholm. Při hudebních koncertech má stadion kapacitu až 65 tisíc diváků.
 • Chcete si dát pořádné české pivo? Už před zápasem si můžete zajít ke Švejkovi! Ve Stockholmu je totiž typicky česká hospoda Krogen Soldaten Svejk. A pokud rádi ochutnáváte na cestách místní kuchyni a destiláty, z výjimečných pivnic doporučujeme Akkurat v populárním anglickém stylu, Oliver Twist nebo Monks Porter House, což je vlastně cihlový sklep s dřevěnými stolky a nízkými stoličkami. Atmosféra skoro jako v čajovně, ale na výběr máte ze 48 kohoutů piv a všelijakých pochutin k pivu. Zajímavá pivovarská hospoda, která nenechá žádného pivomilce chladným.
 • Muzeum fenomenální kapely ABBA! Znáte film či muzikál Mamma Mia? Notoricky známé písně proslavila skupina ABBA. Ta vznikla právě ve Švédsku, přesněji ve Stockholmu v roce 1970, a na světě snad není nikdo, kdo by legendární čtveřici či její písně neznal. Název ABBA vznikl z počátečních písmen křestních jmen jejích členů: Agnetha, Benny, Björn a Anni-Frid. V interaktivním muzeu můžete zpívat a tančit na nejúspěšnější písně této skupiny. Kromě toho se tady nachází expozice věnovaná historii švédské hudby.
 • A věděli jste, že právě ve Stockholmu se narodil Alfred Nobel a právě tam tam se každoročně udělují slavné Nobelovy ceny? Milovníkům vědy doporučujeme navštívit Muzeum Nobelovy ceny, které je zaměřeno na život Alfreda Nobela a na historii Nobelových cen.

NÁŠ TIP

CK nenese odpovědnost za případné změny v podmínkách vstupu do země, na akci, jakož i návratu na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví, vlády nebo jiného orgánu jednotlivých zemí. Garantujeme zabezpečení cesty do destinace a vstup na akci při splnění požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale tato pravidla a podmínky již nese klient, přičemž je zodpovědný za jejich dodržování.


Vyjádření klientů ze zápasů Švédsko, Česká fotbalová reprezentace

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • cesko repre euro 2020
  Děkuji za organizaci zájezdu do Lens. Chtěl bych říct, že jsem byl velmi spokojen. Výborný autobus, perfektní ubytování v Mons a skvělá paní průvodkyně. Byl to pro mě jeden z nejlepších výletů za sportem co pamatuju. Ještě jednou díky a těším se zase příště. Díky a zdravím. Mějte se 🙂 JUDr. Václav Kokta
  JUDr. Václav Kokta | Česko - Turecko | 21.6.2016
 • Byl jsem naprosto spokojený, doprava, delegát, ubytování, zápas... Nemám co vytknout. Mohu jen doporučit. Rád se v budoucnu zůčastním zájezdu na Premier League!
  Petr Nepožitek | Česko - Turecko | 21.6.2016

O klubech

Švédsko

Česká fotbalová reprezentace

Česká fotbalová reprezentace patří od roku 1996 k pravidelným účastníkem závěrečných turnajů ME a v roce 2006 se kvalifikovala i na MS v Německu. Navázala tak na úspěchy společné Československé reprezentace.