airplane 10denní zájezd na Floridu: NHL, NBA a plavba lodí po Karibiku

Užijte si sluneční paprsky na Floridě a odstartujte rok 2022 nezapomenutelným způsobem! Během 11 dnů na vás čeká nabitý program, NHL s Pastrňákem, Voráčkem či Palátem, NBA a dovolená v dovolené – plavba lodí po Karibiku s atraktivními zastávkami.

Letecký zájezd na Floridu (NHL, NBA) v ceně od 59900 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • vhodné spojení: Vídeň – Tampa (s 1 přestupem), Tampa – Miami, Miami – Vídeň (s 1 přestupem)
   *letištní transfery rádi zajistíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřených hotelech: na 2 noci v Tampě, na 4 noci v Miami
  • další 4 noci strávíme na výletní lodi po Karibiku se zastávkami v Key West a na mexickém ostrově Cozumel
 • VSTUPENKY NA DVA ZÁPASY NHL
  • NHL: Tampa Bay – Boston (sobota, 8. 1.)
  • NHL: Florida – Columbus (sobota, 15. 1.)
 • DELEGÁTA
  • Florida patří k nejoblíbenějším zámořským destinacím našich klientů. Po celou dobu zájezdu provázejí naše klienty zkušení delegáti a sportovní nadšenci v jednom.

Na vyžádání rádi zajistíme také:

 • CESTOVNÍ VÍZA
 • VSTUPENKY NA ZÁPAS NBA
  • NBA: Miami – Atlanta (pátek, 14. 1.)
 • VSTUPENKY NA ATRAKCE
  • podle programu zájezdu (viz. níže)

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi ke vstupu do země, o dopravě, ubytování, vstupenkách na zápasy a o doplňkovém programu.

Program zájezdu 

PÁTEK, 7.1.: Ráno odlet do Tampy. Po příletu (časový posun -6 hodin) přesun na hotel a ubytování. Relax po procestovaném dni, společná večeře s delegátem.

SOBOTA, 8.1.: Vyzvednutí soukromých aut pro přepravu a volitelná návštěva atrakcí s delegátem (např. historická čtvrť Ybor, zábavní park Busch Gardens s unikátní horskou dráhou, plavba rychlostní lodí mezi Tampou a St. Petersburgem). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NHL Tampa Bay Lightning – Boston Bruins od 19:00 hodin.

NEDĚLE, 9.1.: Odhlášení z hotelu v Tampě a přesun na letiště. Odlet na Miami a přesun na hotel. Volitelný program s delegátem (např. návštěva kubánské čtvrti, prohlídka downtownu).

PONDĚLÍ, 10.1.: Odhlášení z hotelu na Miami a přesun do přístavu. Začátek plavby na výletní lodi. K dispozici je neomezený konzum ve vybraných restauracích, venkovní bazén, fitko, umělecká vystoupení. Za příplatek i další služby jako wifi, masáže, alkohol.

ÚTERÝ, 11.1.: Ráno příjezd do přístavu v Key West a půldenní program na nejjižnějším kontinentálním místě USA (např. dům a muzeum Ernesta Hemingwaye, adrenalinové sporty jako jízda na skútrech nebo parasailing).

STŘEDA, 12.1.: V poledne příjezd do přístavu v mexickém Cozumel a půldenní program na exotickém ostrově (např. potápění, jízda na čtyřkolkách, relax na pláži).

ČTVRTEK, 13.1.: Plavba zpět na Miami a relax na lodi (např. diskotéka, pokerový turnaj, sauna).

PÁTEK, 14.1.: Ráno příjezd do přístavu na Miami a konec plavby. Přesun na hotel a odložení zavazadel (ubytování možné od 14:00 hodin). Vyzvednutí soukromých aut pro přepravu a volitelná návštěva atrakcí s delegátem (pro zájemce přesun ke stadionu a sledování zápasu NBA Miami Heat – Atlanta Hawks od 20:00 hodin).

SOBOTA, 15.1.: Volitelný program s delegátem na South Beach (např. procházka po ikonickém Ocean Drive, který je postaven ve stylu Art Deco, relax na pláži). Později přesun ke stadionu a sledování zápasu NHL Florida Panthers – Colombus Blue Jackets od 18:00 hodin. Po zápas noční život na Ocean Drive.

NEDĚLE, 16.1.: Volitelný program s delegátem (návštěva přírodního parku Everglades a plavba na Airboats).

PONDĚLÍ, 17.1.: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hodin) a odložení zavazadel na hotelu. Volný program (např. relax na pláži nebo nákupy). Později přesun na letiště a odlet z Miami.

ÚTERÝ, 18.1.: Návrat do Vídně během dne (časový posun +6 hodin).

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na místo a čas odletu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů nejen na Floridu naleznete ZDE.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • doporučujeme objednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / osoba / den, které pokrývá i storno zájezdu v případě onemocnění na Covid-19
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

miami hokejtour beach zajazd foto

LÁSKA KE SPORTU JE SILNĚJŠÍ NEŽ PROTIPANDEMICKÁ OPATŘENÍ. UŽIJTE SI SPORT BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

 • Denně pro vás sledujeme podmínky pro cestování a návštěvu stadionů.
 • Máme speciální pojištění, které pokrývá i storno v případě onemocnění na Covid-19.
 • Pokud se zápas neodehraje podle plánu, vrátíme vám voucher na 100% zaplacené částky.

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO USA NAJDETE ZDE.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do země, na stadion, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR nebo jiných orgánů. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování. Ve vlastním zájmu doporučujeme sledovat aktuální informace, nařízení a povinnosti při vstupu/po návratu na webu MZV.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.