Liverpool – AC Milán

Sledujte souboj „The Reds“ vs. „Rossoneri“ přímo na stadionu!

Nabídka vstupenek na zápas Liverpool – AC Milán v ceně od 8300 Kč / ks obsahuje:

 • VSTUPENKU NA ZÁPAS
  • základní kategorie, lepší kategorie na vyžádání
 • GARANCI
  • při objednávce 2 a více vstupenek garantujeme sezení v párech vedle sebe podle infografiky
  • proč FotbalTour.cz? Přečtěte si hodnocení spokojených klientů

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dostupných kategoriích vstupenek na zápas a o způsobu předání vstupenek.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • chcete si užít zápas bez starostí? Využijte nabídku kompletního zájezdu s delegátem
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

UŽIJTE SI LIVERPOOL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

POKUD SE ZÁPAS Z PANDEMICKÝCH DŮVODŮ PŘELOŽÍ, ZRUŠÍ, ODEHRAJE BEZ DIVÁKŮ NEBO SE SNÍŽENOU KAPACITOU – AUTOMATICKY VÁM VRÁTÍME VOUCHER NA 100 % ZAPLACENÉ ČÁSTKY.

liverpool-fans-anfield

5 DŮVODU, PROČ VYCESTOVAT DO LIVERPOOLU S CK FOTBALTOUR:

 1. Navštívit město „The Beatles“ aspoň jednou za život je sen každého věrného příznivce FC Liverpool. Potvrzuje to i zájem našich klientů o Darkové poukázky, které nejčastěji směřují do rukou fanoušků „The Reds“.
 2. Zažít legendární hymnu „You’ll never walk alone“ na vyprodaném Anfieldu je zážitkem na celý život. Unikátní atmosféru nabídka hlavně souboj městských rivalů FC Liverpool vs. Everton – The Merseyside derby.
 3. Liverpool to není jen fotbal, ale i galerie, festivaly, koncerty, typické lokální puby a pestrý noční život. Nevynechejte najznámejší atrakce jako Liverpoolská katedrála, muzeum Beatles či Albert Docks. Doporučujeme i přehlídku stadiónů Anfield Road a Goodison Park, které od sebe dělí jen Stanley park.
 4. Jak se to dá všechno stihnout za pár dní? Zkušení delegáti žijící přímo v Liverpoolu vám připraví tak intenzivní zážitek jako nikdo jiný.
 5. Zájezdy do Liverpoolu organizujeme už od sezóny 2008/2009. Garantujeme nejlepší poměr kvalita / cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti na zabezpečení výletu vašeho života 🙂

KOMPLETNÍ PODMÍNKY PRO VSTUP DO VELKÉ BRITÁNIE:

#1 DOKONČENÉ OČKOVÁNÍ

Podmínkou pro cestování do Velké Británie je dokončené očkování registrovanou vakcínou v EU.

#2 FORMULÁŘ

Pro každého cestujícího přijíždějícího do Spojeného království platí povinnost vyplnit formulář na vyhledání cestujícího tzv. passenger locator form. Registrace je možná 48 hodin před plánovaným příjezdem do země. Zde je třeba uvést jako povinný údaj objednaný a zaplacený PCR test.

#3 TESTY

 • Cestující starší 10 let se musí po příjezdu do země prokázat negativním výsledkem PCR nebo antigenního testu na COVID-19 ne starším než 72 hodin od provedení testu (tj. test provedený v ČR).
 • Nejpozději druhý den po příjezdu do Spojeného království je povinnost pro cestující starší než 4 roky absolvovat PCR test na COVID-19, který si je nutno předem objednat a zaplatit u nasmlouvaných partnerů na stránce ZDE.
 • V případě pozitivního výsledku testu, nebo v případě, že budete upozorněni, že jste cestovali s pozitivně testovanou osobou, nastává povinnost nastoupit do karantény.

Aktuální podmínky pro cestování do všech fotbalových zemí naleznete ZDE.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV.

CK nenese zodpovědnost za případné změny v podmínkách při cestování do Velké Británie, jakož i při návratu do ČR na základě prohlášení Úřadu veřejného zdravotnictví či vlády ČR. Garantujeme zajištění cesty do destinace a vstup na akci při splnění aktuálních požadovaných podmínek dané země a konkrétního organizátora, ale pravidla a podmínky návratu do ČR již nese klient, přičemž je odpovědný za jejich dodržování.