EL a EKL: Famózní Sparta si vysloužila Liverpool, na Slavii čeká AC

4 minuty čtení

Jedním slovem WOW. Sparta odehrála proti favoritovi Galatasarayi jeden z historických dvojzápasů a v odvetě mu nastřílela čtyři góly. Los jí za odměnu nadělil legendární Liverpool. Zkrátka nepřišla ani Slavia, ta si zahraje na San Siru.

Sledujte nás i na našich sociálních sítích Facebook Instagram – Tik-Tok

Evropská liga: snové utkání pro pražská S

Naprosto skvěle zvládla pražská Sparta odvetu proti tureckému Galatasarayi. Venku sice smolně prohrála, ale nebyla to žádná ostuda. Naopak, na horké půdě předvedla statečný výkon a dala dva góly.

Na to na domácí půdě, kde celou sezonu neprohrála, směle navázala. Ještě v poločase sice za stavu 1:1 postupovali Turci, za které nastoupil třeba Mauro Icardi nebo Wilfried Zaha. Nicméně ve druhém poločase Sparta pálila ostrými a favoritovi, který v základní skupině porazil Manchester United, nadělila čtyři góly. Za odměnu ji v dalším kole vyřazovací části čeká slavný Liverpool!

Naříkat nemusí ani Slavia. Ta měla ještě volno, jelikož svou skupinu ovládla. Ale los jí také přidělil giganta. Střetne se totiž s AC Milán, jemuž se v posledních letech v Itálii náramně daří. Slavný soupeř, ikonické San Siro a reálná možnost postupu. Buďte u toho!

Kompletní nabídka zájezdů na Evropskou ligu

Evropská konferenční liga: všechny oči na Plzeň!

Třetí ročník evropské pohárové soutěže je pro české fanoušky atraktivní zejména díky účasti Viktorii Plzeň, která podzimní částí projela bez problémů. Není to fráze, Viktorka vyhrála všech šest utkání!

Konferenční liga se hraje stejným formátem jako EL, takže některé týmy – včetně Plzně – si na start play-off musí počkat. Nicméně v další fázi už se Viktoria ukáže. Los jí přisoudil švýcarský Servette. Tedy tým, který v základní skupině Slavia dvakrát porazila.