Dominance i šance přepsat historii. Co ukázalo předčasné finále?

3 minuty čtení Předčasné finále jasně ukázalo, kdo od přestávky pro mistrovství světa vládne fotbalovému světu. Manchester City drtí v Premier League jednoho soupeře za druhým a svou dominanci ukázal i v odvetě semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid. Jaké zajímavosti a statistické ukazatele zápas přinesl? Soutěže o ceny a další zajímavosti najdete na našichVíce

Dojmy přímo z dějiště: Jak vypadá MS v Kataru našima očima

3 minuty čtení Z médií se o letošním šampionátu v Kataru dozvídáme různé zprávy. Někdy zkreslené, jindy úplně falešné. O kontroverznosti letošního mundiálu není třeba polemizovat. Problémů a kritických momentů má tento šampionát více než dost. O některých otázkách se navíc zatím nemluví tolik, jak by asi mělo. My jsme ale už od zahajovacího utkáníVíce

The Last Dance. Poslední šampionát králů Cristiana a Lionela!

3 minuty čtení Ať už máte raději jednoho, nebo druhého, tak Cristiano Ronaldo a Lionel Messi ovlivnili celou naši fotbalovou generaci. Patří mezi nejlepší hráče fotbalové historie a jejich uměním se mohli bavit fanoušci po celém světě prakticky od začátku nového tisíciletí. Soutěže o ceny a další zajímavosti najdete na našich sociálních sítích Facebooku a Instagramu. Tuto velkouVíce

Messi versus Lewa a evropský šlágr ve skupině E. Co přinesl los MS?

2 minuty čtení Přestože nakonec na světovém šampionátu nebude startovat naše reprezentace, čeká nás další svátek světového fotbalu. Chybět nebude ani fenomenální dvojice Cristiano Ronaldo – Lionel Messi. Soutěže o ceny a další zajímavosti najdete na našich sociálních sítích Facebooku a Instagramu. Letošní šampionát v Kataru bude v mnohém výjimečný, minimálně specifický. Supermoderní stadiony, čtyři hrací časy denněVíce

Viděli jsme Dybalu na vlastní oči! Chcete to zažít také?

píše Pavel  Pubal Na začátku října uspořádala společnost FotbalTour další zájezd za tím nejlepším světovým fotbalem. Tentokrát jsme společně s Vámi vyrazili na legendární stadion Signal Iduna Park do Dortmundu na přátelské mezistátní utkání mezi domácím Německem a Argentinou (2:2). Na „palubě“ s námi tentokrát byli také známý český Youtuber Caabik, který pro vás pořídil parádníVíce