Kariéra ve FotbalTour.cz: Volné pracovní pozice

Jsme jako rodina, která miluje sport a cestování. Skvělý kolektiv plný energie a dobré nálady ochoten pomoci v kariérním i osobním růstu. Naším každodenním cílem je pomoci fanouškům zažít nezapomenutelné sportovní akce jednoduše, kvalitně a bezstarostně.

VOLNÉ POZICE:

#1 PRODUKTOVÝ MANAGER

KOHO HLEDÁME:
– v našem týmu se nejvíce daří kolegům, kteří používají selský rozum, nebojí se většího objemu úkolů, mají přehled ve sportu + cestování a do práce chodí rádi 🙂 vše ostatní vysvětlíme a naučíme
– na pozici Produktový manažer je nutná plynulá angličtina (španělština / italština / francouzština výhodou), dobrý time management a analytické myšlení

NÁPLŇ PRÁCE:
– monitorování možností pro cestování / návštěvu sportovních akcí
– skladba zájezdů a příprava pokynů k zájezdům
– komunikace s dodavateli služeb (sportovní kluby, letecké společnosti, hotely)
– komunikace s klienty

NÁSTUP:
– červen/červenec 2022

MÍSTO PRÁCE:
– Teslova 19, Bratislava + homeoffice

ODMĚNA:
– fixní složka od 27 500 Kč / měsíc v závislosti na zkušenostech
– pohyblivá složka podle individuálního nastavení

PRACOVNÍ POMĚR:
– OSVČ / SRO

KONTAKT:
– v případě zájmu zašlete CV + motivační dopis na branislav.cingel@futbaltour.sk

#2 SALES MANAGER / PRODEJCE ZÁJEZDŮ

– na pozici Sales manager pro SK/CZ trhy jsou nutné zkušenosti s prodejem, dobré komunikační schopnosti a znalost anglického jazyka (český/německý/španělský jazyk výhodou)

– komunikace s marketingovým a produkčním oddělením
– vystavování faktur za vstupenky, zájezdy a dárkové poukázky

NÁSTUP:
– červenec/srpen 2022

ODMĚNA:
– fixní složka od 30 900 Kč / měsíc v závislosti na zkušenostech

– OSVČ/SRO

KONTAKT:
– v případě zájmu zašlete CV + motivační dopis na martin.duben@futbaltour.sk

Naše hodnoty:

# Vášeň
Máme vášeň pro sport, cestování a nadšeného zákazníka. Do práce dáváme srdce, plníme lidem sny a jsme hrdí na to, co děláme.

# Lidskost
Vždy hrajeme fair play. Komunikujeme upřímně, otevřeně a s úmyslem pomoci i nad rámec povinností.

# Růst
Každou překážku považujeme za příležitost stát se lepšími. Učíme se, trénujeme a rosteme po profesionální i lidské stránce. Jsme proaktivní a nebojíme se experimentovat ani přiznat chybu.

# Wow
Vždy chceme příjemně překvapit. Překonáváme očekávání jiných i vlastní sliby. Velké věci i maličkosti děláme výjimečnými tím, že jim dáme přidanou hodnotu, něco extra.

# Odbornost
Jsme specialisté na sportovní zájezdy a lídři v přinášení radosti a emocí na stadionech. Jsme na svou práci hrdí, ale přesto na sobě neustále makáme.

Některé z benefitů práce ve FotbalTour

  • Jsme nevelký, ale skvělý kolektiv plný správných lidí na správných místech
  • Díky tomu, že máme „stars in every position“, se umíš každý den hodně nového naučit
  • U nás máš Home office, ale také vstřícnou PN či sick days
  • Prostor pro vlastní projekty a zájezdy
  • Kariérní růst v rámci firmy
  • Možnost pravidelně cestovat
  • Máme pro tebe připravený firemní telefon i firemní PC
  • Jako skuteční odborníci na zážitky ti vždy umíme poskytnout zájezd či vstupenku pro tebe a známé
  • S námi se můžeš zúčastnit různých kurzů, vzdělávání či coachingu
  • Nabízíme různé drobné sportovní benefity jako např. Multisport kartu či sponzorství na turnaje
  • U nás není nuda, zažiješ mnohé společné akce a teambuildingy
  • A v případě potřeby i možnost použít firemní auta

Kontaktuj nás ještě dnes 🙂

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

*Abychom Tě zařadili do seznamu uchazečů o zaměstnání v CK FotbalTour.cz, potřebujeme jeden souhlas. Prosíme, v životopisu proto napište: „Souhlasím se zpracováním osobních údajů CK FotbalTour.cz.“ Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.