FotbalTour.cz je členem prestižní mezinárodní organizace

International Sports Travel Agencies Association (i.s.t.a.a.) sdružuje sportovní cestovní kanceláře z více než 50 zemí světa. Slovensko zastupuje CK FutbalTour.sk, která je mateřskou společností pro FotbalTour.cz

i.s.t.a.a. je platformou, která nabízí prostor profesionálním organizacím z prostředí cestovního ruchu. Ve svém segmentu patří mezi světovou elitu. Kromě spolupráce poskytuje příležitosti v byznys prostředí a ve vzdělávání.

Podporuje své účastníky napříč pěti kontinenty, propojuje jich a usiluje o zviditelnění možností investování v oblasti sportovního turismu. Zároveň sbírá data o aktivitách, která souvisejí s tímto odvětvím a posuzuje jejich ekonomický dopad na různé sportovní události.

FotbalTour.cz jako aktivní člen sdružení disponuje certifikátem a přístupem do sítě i.s.t.a.a. Zároveň má právo hlasovat o skutečnostech týkajících se fungování asociace, získává nové kontakty a další znalosti z oblasti sportovních zájezdů. Mezi priority této mezinárodní organizace patří rozvoj a zajištění pozitivní reputace sportovních událostí.

Společnost FotbalTour.cz i díky tomuto partnerství neustále rozšiřuje svou nabídku zájezdů, především do netypických a exotických destinací.

i.s.t.a.a. oficiální webstránka: https://www.istaa.org

Máte zájem o nezapomenutelné sportovní zážitky?