bus Wolfsburg – Neapol (autobusem)

Nenechte si ujít atraktivní přípravný duel před ostrým startem sezóny! Nastupte na palubu komfortního autobusu a sledujte atraktivní zápas naživo.

Autobusový zájezd na zápas Wolfsburg – Neapol v ceně 1 990 Kč / osoba obsahuje:

 • Dopravu komfortním mikrobusem
 • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádaní
 • Služby delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientem skúšení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnotě 30 €
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Doporučený program zájezdu (v případě konání zápasu v sobotu)

sobota:  Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách.

Příjezd do Wolfsburgu dopoledne. Volitelný program, později přesun na stadion a sledování zápasu Wolfsburg – Neapol. Po zápase odjezd autobusu do ČR.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní atrakce, nebo doporučíme bezplatné atrakce.

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu,  KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Wolfsburg, Neapol

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Po 30 letech výjezdech na fotbal převážně po Československu, jsem se rozhodl konečně zajet i na nějaký opravdu kvalitni fotbal do nějaké fotbalové země.Z nabídek různých CK jsem si vybral (pro mne) velmi atraktivni zájezd na trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) od CK FOTBALTOUR a ještě teď 4 dny po návratu z tripu po severu Italie jsem nadšeny a plný zážitku. Zažil jsem v 96 v Brně za Lužankama 44000 fans, ale 60 000 fanatiku na San Siro to byl mazec. Tifosi nejsou normální lidé:)) Je neuvěřitelné, jak oni ty zápasy prožívají. Co se týká samotného zájezdu, tak až na menši problémy s lístky  v Bergamu, kde jsme nestihly pár minut začátku utkáni, tak převládá absolutni spokojenost. Ubytováni na hotelu v Milane bylo z mého pohledu nadstardantni a zvlášť bohatá snídaně po předchozím pivním maratonu přišla náramně vhod :)) Tímto chci poděkovat delegátům a celému Fotbaltouru za krásny prodloužený víkend a už teď se těším na případný další skvělý výlet na evropsky fotbal.
  Jiří Filak | Trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) | 8.3.2018
 • Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016

O klubech

Wolfsburg

VFL Wolfsburg (VFL Wolfsburg-Fußball) je tradiční klub německé Bundesligy, sídlící ve Wolfsburgu. VFL Wolfsburg patří k předním klubům Německa. Klub byl založen roku 1945. Stadionem klubu je Volkswagen-Arena s kapacitou 30 000 diváků.

Neapol

Bývalý klub Marka Hamšíka čeká na zopakování úspěchů z 90 let kdy hru dirigoval místní hrdina Diego Maradona. Podle barvy moře, které Neapol obmíva, hrává mužstvo v belasích dresech na 60tisícovom stadionu Stadio San Paolo. Azzuri (modří) se na domácí půdě spoléhají na podporu horkokrevných, jižanských Tifosi, proto je bouřlivé fotbalové prostředí v Neapoli samozřejmostí. Nejsilnější zážitek přinese pak tradiční Derby del Sole (Derby slunce) proti hlavnímu rivalovi AS Řím.