Wolfsburg – Neapol (autobusem)

Nenechte si ujít atraktivní přípravný duel před ostrým startem sezóny! Nastupte na palubu komfortního autobusu a sledujte atraktivní zápas naživo.

Autobusový zájezd na zápas Wolfsburg – Neapol v ceně 1 990 Kč / osoba obsahuje:

 • Dopravu komfortním mikrobusem
 • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádaní
 • Služby delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientem skúšení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnotě 30 €
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Doporučený program zájezdu (v případě konání zápasu v sobotu)

sobota:  Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách.

Příjezd do Wolfsburgu dopoledne. Volitelný program, později přesun na stadion a sledování zápasu Wolfsburg – Neapol. Po zápase odjezd autobusu do ČR.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní atrakce, nebo doporučíme bezplatné atrakce.

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu,  KONTAKTUJTE NÁS.


Vyjádření klientů ze zápasů Wolfsburg, Neapol

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • o 30 letech výjezdech na fotbal převážně po Československu, jsem se rozhodl konečně zajet i na nějaký opravdu kvalitni fotbal do nějaké fotbalové země.Z nabídek různých CK jsem si vybral (pro mne) velmi atraktivni zájezd na trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) od CK FOTBALTOUR a ještě teď 4 dny po návratu z tripu po severu Italie jsem nadšeny a plný zážitku. Zažil jsem v 96 v Brně za Lužankama 44000 fans, ale 60 000 fanatiku na San Siro to byl mazec. Tifosi nejsou normální lidé:)) Je neuvěřitelné, jak oni ty zápasy prožívají. Co se týká samotného zájezdu, tak až na menši problémy s lístky  v Bergamu, kde jsme nestihly pár minut začátku utkáni, tak převládá absolutni spokojenost. Ubytováni na hotelu v Milane bylo z mého pohledu nadstardantni a zvlášť bohatá snídaně po předchozím pivním maratonu přišla náramně vhod :)) Tímto chci poděkovat delegátům a celému Fotbaltouru za krásny prodloužený víkend a už teď se těším na případný další skvělý výlet na evropsky fotbal. Jiri Filak..
  Jiří Filak | Trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) | 8.3.2018
 • Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016

O klubech

Wolfsburg

VFL Wolfsburg (VFL Wolfsburg-Fußball) je tradiční klub německé Bundesligy, sídlící ve Wolfsburgu. VFL Wolfsburg patří k předním klubům Německa. Klub byl založen roku 1945. Stadionem klubu je Volkswagen-Arena s kapacitou 30 000 diváků.

Neapol

Klub Marka Hamšíka čeká na zopakování úspěchů z 90tých let kdy hru dirigoval místní hrdina Diego Maradona. Podle barvy moře, které Neapol obmíva, hrává mužstvo v belasích dresech na 60tisícovom stadionu Stadio San Paolo. Azzuri (modří) se na domácí půdě spoléhají na podporu horkokrevných, jižanských Tifosi, proto je bouřlivé fotbalové prostředí v Neapoli samozřejmostí. Nejsilnější zážitek přinese pak tradiční Derby del Sole (Derby slunce) proti hlavnímu rivalovi AS Řím. Cílem SSC Neapol před každou sezónou je odolat nabídkám na prodej Marka Hamšíka. Kolem něj pomalu doplňují mužstvo. Milik je už v pořádku, takže Mertens se může vrátit na křídlo a Adam Ounas z Bordeaux a Marko Rog z Dinamo Zagreb přidali bonus. Zápasy Partenopei proti Staré dáme byly vždy vybičované. Higuaín se vrátí podruhé na místo činu a Hamšík ví, že pokud chce jeho mužstvo vyslat silný signál, je třeba namaškrteného soupeře srazit na kolena. Neapolská půda bude horká i začátkem prosince, to si můžete být jisti.