Trojzápas Man. City – Tottenham, Everton – Man. United, Chelsea – Burnley

Za čtyři dny v Anglii, můžete vidět čtyři top kluby z Premier League. Vycestujte s námi na jedinečný trojzápas anglické ligy a sledujte hvězdy jako Eden Hazard, Paul Pogba či Hary Kane na vlastní oči.

Letecký zájezd na trojzápas Premier League v ceně od 26 900 Kč / osoba obsahuje:

 •     Obousměrnou letenku z Prahy se všemi poplatky a příručním zavazadlem
 •     Ubytování na 4 noci v 3 * hotelu s výhodnou polohou
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Manchester City – Tottenham Hotspur
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Everton – Manchester United
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Chelsea – Burnley
  •         Možnost objednat výše kategorie vstupenek
 •     Služby zkušeného delegáta po celou dobu zájezdu
  •         Na zájezdu v Anglii bude klienty provázet zkušený delegát. Zabezpečí všechny organizační a logistické záležitosti a jako tradičně – přidá i něco navíc

    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu: (v případě řízení zápasu v sobotu)

pátek: Ráno odlet z Prahy. Přesun z letiště na hotel a ubytování. Večer volný program.

sobota: Organizovaný program s delegátem: Základní prohlídka města (seznámení s prostředím, dopravou a hlavními atrakcemi). Následně přesun ke Etihad Stadium a sledování zápasu Manchester City – Tottenham Hotspur (12:30).

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (nap. Plavba lodí po kanálech, hop-on hop-off autobus, možná prohlídka stadionu Old Trafford.), Doporučíme bezplatné atrakce (např. Manchesterského Katedrála, Národní Fotbalové Muzeum), nebo připravíme výlet do blízkého okolí.

neděle: Volitelný program, později přesun ke Goodison Parku a sledování zápasu Everton – Manchester United (13:30). Po zápase přesun na hotel a volný program.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (např. „The Beatles“ muzeum, Liverpoolská Katedrála, koncerty v Cavern Clubu, hop-on hop-off autobus, prohlídka stadionu Anfield Road), nebo připravíme výlet do blízkého okolí.

pondělí: Volitelný program, později přesun na Stamford Bridge a sledování zápasu Chelsea – Burnley (20:00).

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky i na TOP místní zajímavosti (např. Londýnské oko, Madame Tussauds muzeum, hop-on hop-off autobus / loď, prohlídka jiných stadionů v Londýně)

úterý: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun letiště a odlet do Prahy.

Vyjádření klientů ze zápasů Chelsea, Manchester United

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Vřelé poděkování Fotbaltouru....... Splněný sen, neskutečný zážitek. Vše šlapalo jak mělo, komunikace s delegátem byla skvělá, odpověděl ihned, když jsme měli nějaké dotazy a zajistil vše potřebné. Velké díky Matějovi Kollmanovi. Ubytování luxusní a zápas Chelsea - West Ham vynikajicí atmosféra !!! Super,díky....
  Marcela Kroupová | Chelsea - West Ham | 8.4.2019
 • Dobrý den,děkuji Vám za vyřízení zájezdu. Vše bylo v pořádku, lístky jsme dostali.Zápas jsem si užili.Mějte se hezky Jaroslav Binar
  Jaroslav Binar | Chelsea - Arsenal | 2.10.2017

O klubech

Chelsea

Stamford Bridge, stadion, který ke klubu patří neodmyslitelně jako její modré dresy. No věděli jste, že tento stadion byl postaven ještě dříve, než bratři Joseph a Gus (ne, Hiddink se kvůli němu nestal trenérem Chelsea, nato má ve svém jménu příliš mnoho „u“) Mearsovci vůbec fotbalový klub Chelsea založili? Stamford Bridge byl otevřen přesně 28. dubna 1877. A kdo tam hrával do té doby? Nikdo. Byl to stadion Londýnského atletického klubu. Ten se však dostal do finančních problémů a v roce 1904 koupili stadion právě bratři Mearsovci. A na cojim byl, když neměli fotbalový klub?Před rokem 2003 byli The Blues průměrným týmem. Potom však přišel Roman Abramovič, napumpoval do klubu obrovské peníze a na Stamford Bridge začali přibývat kvalitní hráči i tituly. Prakticky neomezené finanční prostředky jsou samozřejmě trnem v oku pro fanoušky soupeřů. Především fanoušci Arsenalu a Manchesteru si konkurenty v chorálech vychutnávají. Na trávníku však modří vítězí a přestože Mourinhova zlatá éra pominula, Chelsea se zpět do průměru nevrátila a v boji o titul je s ní třeba počítat každý rok.Víte, že: Ikonu Londýnského klubu Franka Lamparda přivedl do Chelsea Claudio Ranieri? Bylo to dokonce ještě před příchodem Romana Abramoviče.

Manchester United

Konec Alexa Fergusona a úspěšné generace hráčů kolem Ryana Giggse a Paula Scholese, zdá se, zastihl Rudé ďábly nepřipravené. Manchester United, klub pravidelně hrající Ligu Mistrů se trápil a fanoušci si museli zvyknout už na třetího manažera v průběhu 4 let. Přesto jsou United stále nejúspěšnějším klubem v Anglii a o tuto poctu jen tak nepřijdou. Na Old Trafford však už netrpělivě čekají, kdo po Siru Alexovi opět přivede tradiční klub na čelo Premier League a znovu ukáže konkurenčním City, že Manchesteru vládne červená.Víte, že: Původní název týmu zněl Newton Heath a barvy dresů byly zeleno žluté? Název Manchester United začal klub používat až v roce 1902 poté, co Newtonu hrozil bankrot.Za Fergusonovy éry na Old Trafford běhali, někteří více, jiní méně, hráči jako Schmeichel, Giggs, Scholes, Cantona, Roy Keane, Beckham či Cristiano Ronaldo. Ačkoli všichni tito fotbalisté jsou minulostí, „divadlo snů„ se vyplatí navštívit bez ohledu na to, jaká základní jedenáctka v červeném na trávník nastoupí.