airplane Neapol – Crotone (letecky)

*INFORMATIVNÍ NABÍDKA*
Pro velký zájem zveřejňujeme plánovanou nabídku fotbalových zájezdů. Vyplňte nezávaznou rezervaci a v případě uvolnění omezení vás budeme kontaktovat mezi prvními.

Letecký zájezd na Neapol – Crotone v ceně od 5 990 Kč / osoba obsahuje:

 • LETECKOU DOPRAVU
  • vhodné spojení: Praha, Vídeň
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
   *vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti
 • DÁRKOVOU POUKÁZKU
  • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • NÁŠ TIP
  • doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 100 Kč / osoba / den
  • potřebujete víc informací? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dopravě, ubytování, stravování, kategorii vstupenek na zápas a doplňkovém programu.

Doporučený program zájezdu

PÁTEK: Odlet do Neapole. Po příletu přesun na hotel (ubytování nejdřív od 14:00 hod). Doporučujeme bezplatné atrakce (např. hrad Castel dell’Ovo, námestí Plebiscito, fan-shop SSC Neapol). Rádi zabezpečíme vstupenky na místní atrakce  (např. hrad Castel Nuovo, výlet na ostrov Capri, do Pompejí nebo na Vesuv).

SOBOTA: Individuální program, poté přesun na stadión a sledování zápasu.

NEDĚLE: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), nejdřív přesun na letiště.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a my připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do Neapole naleznete ZDE.

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO NEAPOLE S CK FOTBALTOUR:

 1. Neapol je město, kde se pojí bohatá historie a ten pravý jižanský temperament. Historické uličky hýří životem a celé město je naplněné množstvím energie. To platí dvojnásobně právě v den zápasu, kdy miláčkové města pod Vesuvem rozproudí krev v žilách každého fanouška.
 2. Stadio San Paolo je domovem SSC Neapol od roku 1959 a má kapacitu 60 000 fanoušků.
 3. Pokud se ptáte, jaké je jídlo v tomto městě, odpověď je jasná. V Neapoli vznikla pizza. Taková, jakou ji známe dnes. Kromě toho se můžete těšit na kompletní italskou kuchyni včetně těstovin, ryb nebo plodů moře. Káva tu je též na skvělé úrovni. Na každém rohu najdete kvalitní a chutnou kávu. To je rovněž jedna z výsad obyvatel Neapole.
 4. Jedno z unikátních míst na navštívení je zničené starověké město Pompeje. Toto město bylo roku 79 před n. l. pochované pod 4 až 6 metrů sopečného popela a jeho ruiny nám dodnes připomínají sílu matky přírody.
 5. Zájezdy do Neapole organizujeme už od sezóny 2008/2009. Garantujeme nejlepší poměr kvalita / cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti na zabezpečení skvělého výletu. 🙂

Neapol

Máte otázky nebo požadavky? Vyplňte následující formulář a brzy vás budeme kontaktovat!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vyjádření klientů ze zápasů Neapol

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Po 30 letech výjezdech na fotbal převážně po Československu, jsem se rozhodl konečně zajet i na nějaký opravdu kvalitni fotbal do nějaké fotbalové země.Z nabídek různých CK jsem si vybral (pro mne) velmi atraktivni zájezd na trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) od CK FOTBALTOUR a ještě teď 4 dny po návratu z tripu po severu Italie jsem nadšeny a plný zážitku. Zažil jsem v 96 v Brně za Lužankama 44000 fans, ale 60 000 fanatiku na San Siro to byl mazec. Tifosi nejsou normální lidé:)) Je neuvěřitelné, jak oni ty zápasy prožívají. Co se týká samotného zájezdu, tak až na menši problémy s lístky  v Bergamu, kde jsme nestihly pár minut začátku utkáni, tak převládá absolutni spokojenost. Ubytováni na hotelu v Milane bylo z mého pohledu nadstardantni a zvlášť bohatá snídaně po předchozím pivním maratonu přišla náramně vhod :)) Tímto chci poděkovat delegátům a celému Fotbaltouru za krásny prodloužený víkend a už teď se těším na případný další skvělý výlet na evropsky fotbal.
  Jiří Filak | Trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) | 8.3.2018
 • Výborný zájezd se třemi atraktivními zápasy kde padlo i hodně gólů. Celá organizace i delegáti byli na super úrovni!
  Michal Čúzy | Trojzápas: Udinese-Neapol, Atalanta-AS Řím, AC-Inter | 19.11.2016

O klubech

Neapol

Bývalý klub Marka Hamšíka čeká na zopakování úspěchů z 90 let kdy hru dirigoval místní hrdina Diego Maradona. Podle barvy moře, které Neapol obmíva, hrává mužstvo v belasích dresech na 60tisícovom stadionu Stadio San Paolo. Azzuri (modří) se na domácí půdě spoléhají na podporu horkokrevných, jižanských Tifosi, proto je bouřlivé fotbalové prostředí v Neapoli samozřejmostí. Nejsilnější zážitek přinese pak tradiční Derby del Sole (Derby slunce) proti hlavnímu rivalovi AS Řím.