Manchester City – Schalke

Suverenní vítěz loňského ročníku Premier league přivítá německé Schalke. Sledujte výbornou atmosféru na Etihad Stadium společně s nejoblíbenější sportovní CK v ČR.

Letecký zájezd na zápas Manchester City – Schalke v ceně od 10 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku Praha – Manchester se všemi poplatky
  • Ubytování na 2 noci v 3* hotelu
  • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby česky mluvícího delegáta
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku

Kolika brankami zatíží domácí útočníci konto soupeře? Přesvědčte se na vlastní oči!

pondělí: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Individuální program / společný program.

úterý: Individuální program / společný program, později přesun na stadion a sledování zápasu Manchester City – Schalke.

Doplňkový program: Návštěva místních atrakcí (např. Národní muzeum fotbalu, Heaton Park, Hard Rock Cafe Manchester, puby atd.).

středa: Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později přesun na letiště a odlet do Prahy.

O klubech

Manchester City

Manchester City, klub s neomezeným přísunem peněz bude v této sezóně útočit na další trofeje. Dolary šejka Mansour Bin Zayed Al Nahyan vykoupili klub ze stínu slavného městského rivala Manchester United. S hvězdami jako Tevez, Silva, Džeko, Touré a pod taktovkou nového trenéra Pepa Guardioly se klub nachází v jednom z nejlepších období své dlouholeté historie i když stále to není tak jak by si šejkové přáli. Podle některých statistik mají Citizens přímo v Manchesteru více fanoušků než United. Fanoušci City se proslavili když do hlediště City of Manchester Stadium začaly nosit velké nafukovací předměty, typicky nadrozměrné banány. V roce 2010 přijali za svůj bujarý tanec "The Poznan", který převzali od fanoušků polského Lech Poznaň.Své domácí zápasy odehrává na Etihad Stadium (přejmenováno v červenci 2011[1] z City of Manchester Stadium) s kapacitou 55 097 diváků.U fanoušků ostatních týmů není Manchester City zrovna oblíbený, právě kvůli svému nemozenému rozpočtu.

Schalke 04