Londýn: Zájezd pro páry

Vychutnejte si ve dvojici hlavní město Anglie a zažijte neopakovatelný víkend se svou polovičkou. Nechte se inspirovat a využijte jedinečnou nabídku poznávacího zájezdu pro páry.

Rádi vám připravíme letecký zájezd přesně podle vašich představ na jakýkoliv termín. Standardní zájezd pro páry v ceně od 8 900 Kč / osoba obsahuje:

  • Obojsměrnou letenku Praha – Londýn se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  • Obojsměrné letištní transfery
  • Ubytování na 3 noci v 3* hotelu s výhodnou polohou
  • Nonstop infolinku
  • Vytištěnou společnou fotografii z Londýna
    *možnosť doobjednat vstupenky na sportovní, kulturní a jiné události

***NEPŘEHLÉDNĚTE KOMPLETNÍ NABÍDKU ZÁJEZDŮ PRO PÁRY***
(New York, Paříž, Barcelona, Milán, Madrid)

Chcete-li vyměnit soukromí za společnost dalších krajanů a zkušeného delegáta, vyberte si z nabídky skupinových zájezdů do Anglie, KONTAKTUJTE NÁS.

Předpokládaný program zájezdu (upraví se podle výběru atrakcí a termínu fotbalového zápasu):

pátek: Ráno odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a přihlášení na recepci (ubytování nejdříve od 14:00 hod). Doporučujeme odložit zavazadla na recepci a krátkou prohlídku blízkého okolí (s pozdějším ubytováním).

Volitelný program: prohlídka města (Big Ben, Londýnské oko, Buckhinghamský palác, Trafalgarské náměstí), seznámení s prostředím, dopravou a jinými atrakcemi + volitelná prohlídka vybraného fotbalového stadionu (Emirates Stadium, Stamford Bridge, Wembley, London Stadium).

sobota: Volitelný program: plavba lodí po Temži, návštěva Muzea Madame Tussauds, návštěva filmových studií Harryho Pottera

neděle: Individuální program (nákupy na Oxford street, procházky po parcích atd.), později přesun na stadion a sledování vybraného zápasu.

pondělí: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později transfer na letiště a odlet do Prahy.

Poznámka: Výběr zpoplatněných atrakcí je volitelný. Při rezervaci prosím uveďte preferovaný doplňkový program pro včasné pořízení vstupenek.

Nedokážete se s drahou polovičkou dohodnout kam vyrazit na výlet, protože jeden má rád kulturu a druhý miluje fotbal? Už jste zkusili Londýn?

Vždyť počítejte s námi! O tom, že devítimilionová metropole Británie je plná turisticky atraktivních míst, vám asi netřeba zbytečně psát. Prakticky kamkoliv se vydáte, narazíte na ikonickou památku. Buckinghamský palác a Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství s Big Benem, London Eye či Tower Bridge turistických nadšenců uchvátí a spolknou i značnou část paměťové karty ve vašich fotoaparátech. Tak si ji šetřete i na fotbal.

Budete ji potřebovat, protože vám určitě zprostředkujeme prohlídku domácího stadionu vašeho oblíbeného klubu. Vezmeme vás poznat jeho historii v klubovém muzeu a následně se můžete potěšit nákupem suvenýrů v oficiálním FANSHOPU.

Jen v Premier League hraje momentálně Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Watford, Fulham a Crystal Palace, což je více než třetina ze všech klubů v nejvyšší anglické soutěži. Pokud vám to nestačí, v nižších ligách najdete ještě QPR nebo legendární Milwall a mnoho dalších klubů z okolí. Při vícedenní návštěvě města se tak přímo nabízejí fotbalové zápasy, kde si zaručeně užijete atmosféru, jaká je jen na anglických stadionech. Samozřejmě s výběrem a zajištěním vstupenek vám rádi pomůžeme.

Málo? Chcete zažít i něco zcela jiného? Není problém, Londýn je rájem nákupů od Harrods až po rušné pouliční trhy East Endu a nabízí nespočet atrakcí. Náš tým vám na míru připraví návštěvu vybraného místa a postará se o to, abyste s ničím neměli starosti.

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

O klubech

Londýn pro páry

Vychutnejte si Londýn se svou polovičkou na zájezdu bez kompromisů. Poznejte zákoutí hlavního města Anglie a po sportovním zážitku si užijte romantickou večeři. Zájezdy pro páry s místním průvodcem jsou zárukou jedinečných zážitků.