Lazio – Celtic

Římské fotbalové koloseum zažije magickou evropskou noc. Vycestujte s námi do věčného města a zažijte souboj italského a skotské klubu. 

Nabídka zájezdu na Lazio Řím  – Celtic za cenu od 4 990 Kč / osoba obsahuje:

Doporučený program zájezdu

ČTVRTEK: Odlet z Vídně. Po příletu přesun na hotel (ubytování nejdříve od 14:00 hod). Později přesun na stadion a sledování zápasu Lazio Řím  – Celtic.

V Římě doporučujeme bezplatné atrakce (např. Fontana di Trevi, Piazza di Spagna, Vatikán, Pantheon FANSHOPY římských klubů). Rádi zajistíme vstupenky na místní zajímavosti (např. Colosseum, Vatikánské muzeum, Forum Romanum, hop-on hop-off autobus).

PÁTEK: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun na letiště.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás.

NÁŠ TIP: Připravte se na zájezd s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v novém FAN shopu.

FAN shop

Vyjádření klientů ze zápasů Lazio Řím, Celtic Glasgow

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Byl jsem s vnukem v Miláně na San Siru na zápase AC Milán - Lazio Řím. Vrátil jsem se na San Siro po dlouhých 50 letech a byl to pro mě úžasný zážitek. Tímto chci poděkovat své rodině, že mě dala k mým narozeninám takovýto úžasný dárek. Též chci poděkovat svému vnukovi Tomáškovi, že mě provázel a byl mě skvělým průvodcem. Zvláštní poděkování patří naší delegátce Petře, která se o nás příkladně starala, řekl bych až nad rámec svých povinností. Děkuji a rád bych se třeba ještě jednou přijel na nádherné San Siro podívat.
    Jan Zelenka | AC Milán - Lazio Řím | 6.5.2023
  • Old firm derby bylo naprosto parádní, stadion, atmosféra, moc jsme si zápas užili. K tomu předzápasová prohlídka stadionu jako ochutnávka, byla taktéž super. Moc Vám děkujeme za zprostředkování tohoto úžasného zážitku, na který každý z nás bude ještě dlouho vzpomínat. Opravdu to stálo za to:-) Celý výlet do Skotska jsme si parádně užili a v budoucnu se na Vás určitě moc rádi obrátíme, protože jste opravdu profesionálové.
    Pavel Pekárek | Celtic Glasgow - Glasgow Rangers | 5.4.2019

O klubech

Lazio Řím

Celtic Glasgow

The Celtic Football Club je skotské fotbalové družstvo se sídlem v Glasgow. Spolu s rivaly Rangers FC jsou nejúspěšnějšími skotskými kluby a tvoří spolu velkou rivalitu (Old Firm derby). Domácí stadion Celtic Park má kapacitu 60 832 diváků.