Hertha – Liverpool

Kloppova červená družina míří do Berlína! Dopřejte si letní víkend v hlavním městě Německa a zakřičte si YNWA na tribunách Olympijského stadionu.

Autobusový zájezd na zápas Hertha – Liverpool v ceně od 1 790 Kč zahrnuje:

 • Dopravu komfortním autobusem na otočku (při odjezdu z Brna příplatek 200 Kč/osobu)
 • Vstupenku základní kategorie- vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby českého delegáta v Berlíně
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klinetům zkušení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
  * možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Slavný anglický klub si ještě před turnajem AUDI Cup v Mnichově odskočí do Berlína, kde se postaví proti účastníkovi Evropské ligy. Zde nemůžete chybět!

Darida1

Rámcový program zájezdu:

 • Sobota, 29. 7.:  Ve 1 hodinu ráno odjezd z Brna, ve 4:00 z Prahy. Ráno (přibližne v 9:00-10:00) příjezd k Olympijskému stadionu. Přesun do centra, prohlídka města, degustace místních specialit, volný program. Přesun ke stadionu a sledování zápasu od 18:00. Po zápase odchod autobusu z Berlína.
 • Neděle, 30. 7.: Příjezd do ČR po půlnoci.

Příznivci Liverpoolu následují svůj klub po celém světě:

Během zájezdu na zápas poznáte i město Berlín jako turistickou destinaci. Kromě fotbalu si můžete vychutnat i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

berlin-mesto

Podle dohody zajistíme i zajímavý doplňkový program: prohlídka stadionu, večeře ve vyhlášené restauraci nebo návštěva jiných kulturních a sportovních akcí.

hertha-berlin-stadion-fans

Jestli vás naše nabídka zájezdu na Liverpool zaujala anebo se chcete dozvědět víc, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů Hertha Berlín, Liverpool

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Zajezd na Hertu byl zvladnuty bez chyb. Vse nenasilnou formou,delegat ochotny, Super zazitek. Jasna volba na dalsi sportovni zazitek. FotbalTour je skvely. Lukáš Staněk
  Lukáš Staněk | Hertha - Bayern | 25.2.2017
 • Byli jsme na historickém zápase, který si bude každý pamatovat. Nejen díky výsledku, ale i díky lidem, kteří se o nás starali. Díky Vám byl celý prodloužený víkend speciální a skvělý. Byla to pro nás, pro mě a bráchu, speciální akce a zážitek. Byli jste to Vy, kdo nám tento víkend, zápas, pobyt udělal krásným a i díky Vám je nezapomenutelný. Přál bych si Vás vídat častěji a trávit s Vámi více času, protože jste naprosto skvělý! Všem doporučuji aby zažili tyto chvíle a cestovali s Vámi! Myslím, že to nebylo naposledy. Vím, že s Vámi, jak s českou, nebo slovenskou verzí, budu v dobrých rukou a vždy vás budu doporučovat. Moc děkujeme! YNWA
  Jakub Kylián | Liverpool - Manchester United | 5.3.2023

O klubech

Hertha Berlín

Hertha Berlín

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey. Hymnou klubu je píseň You'll Never Walk Alone. Ta se zpívá téměř na každém domácím (a často i venkovním) utkání, ve kterém liverpoolské mužstvo vyhraje, nebo pokud jde o silnější mužstvo, remizuje. Liverpool FC, to je také rivalita. Ta úplně nejstarší je spojena s klubem Everton FC. Ten byl prvním klubem v Liverpoolu, své zápasy 7 let hrál na Anfield. V roce 1892 ale stadion opustil a majitel Anfield založil nový klub, Liverpool FC. Zápasy mezi oběma kluby jsou označovány jako Merseyside derby a patří bezesporu mezi 10 největších derby zápasů na světě. V minulosti se během těchto zápasů stala řada afér, dle oficiálních statistik to je dokonce zápas dvou klubů, ve kterém v historii anglické ligy bylo uděleno nejvíce červených karet. Např. v tom posledním, hraném v Goodison parku 20. října 2007, rozhodčí udělil 2 červené karty.