FC Barcelona – SK Slavia Praha (autobusem)

Sešívaní na domácím stadionu dokázali Barcelonu pořádně potrápit. Mohou předvést podobný výkon i ve Španělsku? Buďte u toho s námi.

Nabídka zájezdu na Barcelona – Slavia Praha v ceně od 5 880 Kč / osoba obsahuje:

 • AUTOBUSOVOU DOPRAVU
  • nástupní místa: Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
 • UBYTOVÁNÍ
  • na 1 noc v hotelu (snídaně v ceně)
 • VSTUPENKU
  • vstupenka základní kategorie do sektoru hostí (SK Slavia Praha)
 • DELEGÁTA
 • POJIŠTĚNÍ
 • NÁŠ TIP

*Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 800,-Kč

Doporučený program zájezdu (v případě konání zápasu v úterý)

NEDĚLE: Odjezd z Prahy v 15:00 hod (Eden)

PONDĚLÍ:  Příjezd do letoviska  Lloret de Mar okolo v poledních hodinách. Ubytování na hotelu. Volný program.

ÚTERÝ: Po snídani odjezd  do Barcelony.Po příjezdu přesun do centra. Individuální/společný program s delegátem navštívení místních atrakcí/památek. Přesun ke stadionu a sledování zápasu  FC Barcelona – SK Slavia Praha. Po skončení zápasu odjezd do Česka.

STŘEDA: Návrat do ČR v  dopoledních hodinách.

NÁŠ TIP: Připravte se na zápas s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v novém FAN shopu.

FAN shop


Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, SK Slavia Praha

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Byl jsem několikrát na zájezdu s cestovkami. Musím říct, že s Vámi jsem byl nejspokojenější, Delegátky byly milé. Docílily toho nejvyššího stupně, tj., že je to bavilo.
  Robert Sladký | Real - Sevilla / Barcelona - Granada | 31.1.2020
 • Vyprodané San Siro
  Zápas Interu s Barcelonou jsem dostal jako dárek k narozeninám. Vidět milovanou Barcu v akci byl odjakživa můj největší sen. Cesta byla sice delší, ale díky pohodlnému autobusu se dala zvládnout. Jediná nepříjemnost, která nás při cestě potkala, byla zpráva, že Messi není v nominaci a do Milána neodcestuje, ale i přesto jsem se na zápas moc těšil. Předem koupené vstupenky do katedrály Duomo jsme obdrželi již v autobuse. Pokud jsme měli jakékoliv dotazy, pan Chmelař nám je vždy ochotně zodpověděl. Po příjezdu do Milána proběhlo focení u stadionu (fotku jsme na zpáteční cestě dostali na památku) a pak byl volný program, což se nám velmi líbilo. V klidu jsme si prohlédli nádhernou katedrálu a prošli si centrum města. Na všechno jsme měli dostatek času. Pan Chmelař nám poslal tip na skvělou a levnou restauraci přímo v centru. Následoval transfer na zápas, při kterém byla po celou dobu úžasná atmosféra! Oba jsme si zájezd velmi užili a chtěli bychom moc poděkovat CK FotbalTour za zprostředkování tohoto skvělého zážitku, výbornou komunikaci a profesionální přístup. Už se těšíme na další zápasy a pevně doufáme, že uvidíme v akci mimo jiné i Messiho. 😊
  Michael Růžička | Inter - Barcelona | 18.1.2020

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců. Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie. FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst. Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

SK Slavia Praha