Dvojzápas: Liverpool – Chelsea / Manchester United – Hull

Návšteva Anfieldu a Old Traffordu v rámci jednoho zájazdu! Jen hodinu cesty vzdálené metropole Anglie nabízejí v průběhu dvou dní dva TOP zápasy. Vycestujte na Premier League s FotbalTour.cz!

Letecký zájezd na dvojzápas Liverpool – Chelsea / Manchester United – Hull v ceně od 24 990 Kč zahrnuje:

úterý, 31.1.2017

 • obojsměrnou letenku se všemi poplatky Bratislava – Manchester
 • Transfer do Liverpoolu
 • od 21:00 sledování zápasu Liverpool – Chelsea
 • Ubytování v 3* hotelu Premier Inn

Zrenovovaná tribuna Main Stand zvýšila celkovou kapacitu Anfieldu na 54 000 fanouškůliverpool-nova-tribuna-nahlad

středa, 1.2.2017

 • transfer do Manchestru a ubytování v 3* hotelu Premier Inn
 • prohlídka města, volný program anebo podle dohody s delegátem
 • od 21:00 sledování zápasu Manchester United – Hull
 • volný program a nocleh

Ibrahimovič a Pogba chtějí v této sezóně dopomoci United k návratu mezi elituManchester United vstupenka

štvrtok, 2.2.2017

 • ráno přesun z hotelu na letiště a odlet do Bratislavy

Liverpool Anfield zájazd

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii. Za příplatek je možný výběr v rámci vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici český delegát, který zabezpečí kompletní logistiku a postará sa o doprovodný program (například organizovaná prohlídka stadionů, centra města, restaurací a podobně)
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klinetům zkušení a vždy ochotní delegáti Reference / O nás
 • Pre všechny účastníky zájezdu připravíme společné fotografie ze zájezdu
 • Doporučujeme doobjedna speciální pojištění pre fotbalové zájezdy

manchester-united-real-sociedad-80_1243

Tradici a hrdost místních obyvatel pocítíte na každém kroku během návštěvy Liverpoolu. Dědictví průmyslové revoluce a slavných časů jednoho z největších přístavů své doby zažijete při návštěvě Albert Docks a pohledu na nedalekou Royal Liver Building.

Už po 5 minutách chůze se ocitnete ve zmodernizovaném centru města, připraveném vyhovět všem vašim přáním. Fotbaloví příznivci obou místních klubů mají v den zápasu prakticky totožnou trasu. StadionyEvertonu a Liverpoolu FC dělí vždy do zelena zabarvený Stanley Park.

Městské derby je však jen zlomek rivality mezi Liverpoolem a Manchesterem. Vrcholem soutěživosti mezi metropolemi severozápadu jsou samozřejmě souboje mezi FC a United. V souboji dvou nejúspěšnějších anglických mužstev mají v poslední době navrch United a tomu odpovídá i poměr mistrovských titulů 20:18, těsně ve prospěch týmu z Manchesteru.

liverpool novy stadion

Manchester není jen typickým fotbalovým městem s dvěma špičkovými klubmy Je to i zajímavá destinace na výlet a poznávání. Kromě skvělého fotbalu si můžete prohlédnout i zajímavé centrum města, které je na seznamu památek UNESCO. Spousta vodních kanálů a mlýnů dotváří specifickou atmosféru.

Pokud Vám nestačí procházka a prohlídka na slavném Old Trafforde, či nakupování v obrovském klubovém fanshopu, můžete zavítat i do Národního muzea fotbalu, které sídli právě v Manchestru. Pro příznivce zimních sportů je k dispozici i krytá hala na lyžování a snowboarding..

Atraktívní je i blízké okolí města, s delegátem se můžete podívat na klasický britský venkov, kde v jedinečných pubech v kamenných domech zdegustujete místní pivo a regionální speciality.

manchester mesto 5

Jestli vás naše nabídka zaujala anebo se chcete dozvědět vícKONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Liverpool, Chelsea

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Byli jsme na historickém zápase, který si bude každý pamatovat. Nejen díky výsledku, ale i díky lidem, kteří se o nás starali. Díky Vám byl celý prodloužený víkend speciální a skvělý. Byla to pro nás, pro mě a bráchu, speciální akce a zážitek. Byli jste to Vy, kdo nám tento víkend, zápas, pobyt udělal krásným a i díky Vám je nezapomenutelný. Přál bych si Vás vídat častěji a trávit s Vámi více času, protože jste naprosto skvělý! Všem doporučuji aby zažili tyto chvíle a cestovali s Vámi! Myslím, že to nebylo naposledy. Vím, že s Vámi, jak s českou, nebo slovenskou verzí, budu v dobrých rukou a vždy vás budu doporučovat. Moc děkujeme! YNWA
  Jakub Kylián | Liverpool - Manchester United | 5.3.2023
 • Zájezdu jsme se zúčastnili společně s kamarádem. Vše bylo v naprostém pořádku. Slečna delegátka nás očekávala po příjezdu na hotelu, pomohla nám s ubytováním a hned jsme naplánovali celý průběh prodlouženého víkendu. Vše probíhalo ve výborné náladě a bez problémů. Děkujeme a příště se opět velmi rádi zúčastníme.
  Roman Novák | Liverpool - Manchester City | 16.10.2022

O klubech

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey. Hymnou klubu je píseň You'll Never Walk Alone. Ta se zpívá téměř na každém domácím (a často i venkovním) utkání, ve kterém liverpoolské mužstvo vyhraje, nebo pokud jde o silnější mužstvo, remizuje. Liverpool FC, to je také rivalita. Ta úplně nejstarší je spojena s klubem Everton FC. Ten byl prvním klubem v Liverpoolu, své zápasy 7 let hrál na Anfield. V roce 1892 ale stadion opustil a majitel Anfield založil nový klub, Liverpool FC. Zápasy mezi oběma kluby jsou označovány jako Merseyside derby a patří bezesporu mezi 10 největších derby zápasů na světě. V minulosti se během těchto zápasů stala řada afér, dle oficiálních statistik to je dokonce zápas dvou klubů, ve kterém v historii anglické ligy bylo uděleno nejvíce červených karet. Např. v tom posledním, hraném v Goodison parku 20. října 2007, rozhodčí udělil 2 červené karty.

Chelsea

Stamford Bridge, stadion, který ke klubu patří neodmyslitelně jako její modré dresy. No věděli jste, že tento stadion byl postaven ještě dříve, než bratři Joseph a Gus (ne, Hiddink se kvůli němu nestal trenérem Chelsea, nato má ve svém jménu příliš mnoho „u“) Mearsovci vůbec fotbalový klub Chelsea založili? Stamford Bridge byl otevřen přesně 28. dubna 1877. A kdo tam hrával do té doby? Nikdo. Byl to stadion Londýnského atletického klubu. Ten se však dostal do finančních problémů a v roce 1904 koupili stadion právě bratři Mearsovci. A na cojim byl, když neměli fotbalový klub? Před rokem 2003 byli The Blues průměrným týmem. Potom však přišel Roman Abramovič, napumpoval do klubu obrovské peníze a na Stamford Bridge začali přibývat kvalitní hráči i tituly. Prakticky neomezené finanční prostředky jsou samozřejmě trnem v oku pro fanoušky soupeřů. Především fanoušci Arsenalu a Manchesteru si konkurenty v chorálech vychutnávají. Na trávníku však modří vítězí a přestože Mourinhova zlatá éra pominula, Chelsea se zpět do průměru nevrátila a v boji o titul je s ní třeba počítat každý rok. Víte, že: Ikonu Londýnského klubu Franka Lamparda přivedl do Chelsea Claudio Ranieri? Bylo to dokonce ještě před příchodem Romana Abramoviče.