Dvojzápas: Galatasaray – Trabzonspor, Besiktas – Alanyaspor

Zažijte temperamentní Istanbul a dva zápasy předních klubů Turecké ligy za jeden víkend v společnosti největší CK v České republice!

Letecký zájezd na dvojzápas turecké Super Lig v ceně od 19 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku se všemi poplatky
  • Ubytování na 3 noci v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenku na zápas Galatasaray – Trabzonspor
  • Vstupenku na zápas Besiktas – Alanyaspor
  • Služby česky mluvícího delegáta
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku

Atraktivní zápas se uskuteční na vyprodaném stadionu v turecké metropoli. Pojďte s námi sledovat souboj v elektrizující atmosféře!

Besiktas přivítá v supermoderní Vodafone Aréně Alanyaspor.

 

Předběžný program zájezdu

pátek: Odlet z Vídně. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volný / společný program.

sobota: Doplňkový program: návštěva místních atrakcí. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase volný program.

neděle: Doplňkový program: prohlídka centra města a památek. Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase volný program.

pondělí: Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později přesun na letiště a odlet do Vídně.
* Program bude upřesněn podle rozpisu zápasů

67.tif

Istanbul. Jediné město na světě rozprostírající se na dvou kontinentech. Aby se vyrovnal slavnému Římu, také byl vybudován na sedmi kopcích. Navzdory tomu všemu však není hlavním městem země. Nestačil mu k tomu ani fakt, že právě z Istanbulu byly do Holandska vyslány slavné holandské tulipány.

Ale přijet do Istanbulu pouze na fotbal, to by byl hřích. Jedno z nejzajímavějších míst na světě toho nabízí tolik, že za měsíc byste to všechno nestihli. Bosporská úžina je povinnou zastávkou, protože nikde nevidíte z jednoho kontinentu na druhý tak dobře, jako právě v Istanbulu.

istanbul-mesto

Chcete-li předem vědět výsledek zápasu, zkuste to v Chrámu moudrosti, známé Hagia Sofia. Pokud nemáte mapu Istanbulu, implantát do mozkové kůry a chcete ze svého pobytu vytěžit co nejvíce, vyberte se do čtvrti zvané Sultanahmet. Toto kouzelné místo nabízí stovky možností na zábavu, výlety za památkami, nákupy, nebo posezení při dobré kávě.

Istanbul the capital of Turkey, eastern tourist city.

Pokud si přejete poslat bližší informace, KONTAKTUJTE NÁS.