Dvojzápas Barcelona – Sevilla, Girona – Real Madrid (Copa del Rey)

Nenechte si ujít prestižní dvojzápas španělského poháru, ve kterém nabitá Barca změří síly se Sevillou a Girona přivítá královský Real. Vychutnejte si zápasy dvou největších klubů ve Španělsku s FutbalTour!

Letecký zájezd na dvojzápas FC Barcelona – Sevilla, Girona – Real Madrid v ceně od 13 900 Kč / osoba obsahuje:

 •     Obousměrnou letenku do Španělska se všemi poplatky a příručním zavazadlem
 •     Ubytování v 3 * hotelu na 2 noci s výhodnou polohou
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas FC Barcelona – Sevilla
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Girona – Real Madrid
  •         Možnost objednat lepší kategorii vstupenek
 •         CK FutbalTour.cz je od r. 2014 oficiální partner FC Barcelona na vstupenky
 •     Služby českého delegáta v Barceloně
  •         Na fotbalové zápasy v Barceloně cestujeme již od roku 2008. Na všech zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti, kteří se postarají o kompletní organizaci a doplňkový program během pobytu.
 •     nonstop infolinku
  •     * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu: (v případě řízení zápasu ve středu)

středa: Odlet z Vídně v poledních hodinách. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Později přesun na stadion s delegátem a sledování pohárového zápasu FC Barcelona – Sevilla.

čtvrtek: Volitelný program, později přesun do Girony a sledování pohárového zápasu Girona – Real Madrid.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (např. Sagrada Familia, Park Guell, Akvárium), možná prohlídka stadionu Camp Nou, doporučíme nejzajímavější zákoutí města (např. Olympijský areál + hrad na vrchu Montjuic, zpívající fontány, pláž Barceloneta s bary a nočními kluby), nebo připravíme výlet do okolí (např. zábavní park Tibidabo).

pátek: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod). Později přesun na letiště a odlet do Bratislavy.

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona, Real Madrid

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Dobrý den,zúčastnili jsme díky FotbalTouru zápasu Barcelona- Aleves a zápasu v košíkové.Vše jsme měli perfektně zařízené a zajištěné včetně odvozu z letiště a zpět.Velmi jsme byli spokojenis průvodcem p.Filipem Černým / velký dík za prohlídku města/.Zájezd s FotbalTourem můžu vřele doporučit a určitě letos pojedeme ještě na anglickou ligu.S pozdravem Jan a Jakub Matějíčkovi
  Jan Matějíček | FC Barcelona - Alaves | 7.3.2018
 • Naprosto úžasný zážitek jak ze zápasu FCB - PSG, tak z celého zájezdu. Děkujeme týmu FotbalTour za skvělou organizaci. Všechno bylo na jedničku.Jiří a Jaroslav Hrubešovi
  Jiří Hrubeš | FC Barcelona - PSG | 6.5.2017

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců.Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst.Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě, to je Real Madrid v kostce. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atlétikem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. Ligu mistrů vyhrál Real rekordních 11 krát a v počtu Evropských triumfů nemá konkurenci.Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou.Nový stadion Realu Madrid bude vypadat na první pohled jako tiskárna, ale bude to velmi pěkná tiskárnu. Rekonstrukce, která bude stát klub přibližně 400 milionů eur, bude dokončena v roce 2020. Takže máte přibližně 4 roky na to, abyste si vychutnali zápas ještě na starém stánku. Zda chcete raději čekat na nový?