Největší dostihy světa – Dubaj World Cup + pobyt u moře

Nejprestižnější závod dostihových koní, který se koná každoročně od roku 2010 na závodišti Meydan s deseti milióny dolarů a je nejlépe dotovaným závodem světa.

Cena zahrnuje:

  • 1× letecká doprava Praha – Dubaj
  • 1× letecká doprava Dubaj – Praha
  • 5× ubytování v 3*hotelu
  • 1× vstupenka na dostihový závod Meydan Racecourse 31. 3. 2018
  • Služby českého/slovenského delegáta v Dubaji
  • 1× infobalíček

Cena nezahrnuje:

  • Místní pobytovou taxu v Dubaji 4,5 USD/pokoj/noc, hradí se během pobytu v hotovosti v USD, AED nebo v EUR na hotelové recepci
  • Klienti mohou pouze vycestovat s pasem platným 6 měsíců po odletu ze SAE. Nejsou akceptovány rychlopasy. V pasu nesmí být razítko Izraele.

Pozn. Příplatek za Jednolůžkový pokoj – 2 500,- Kč

Dostihový závodiště

Meydan Racecourse – je závodiště v Dubaji. Byl otevřený v březnu 2010. Nachází se asi 5 km jihovýchodně od centra Dubaje. Zahrnuje muzeum koní, pětihvězdičkový hotel a devítijamkové golfové hřiště. Pokud se nepoužívá pro závodění, slouží jako obchodní a konferenční centrum. Má 2 400 metrů dlouhou trať, dostihová čtvrť má rozlohu 620 ha a pojme až 60 000 návštěvníků. V současné době se jedná o nejlepší dostihové závodiště na světě.

Co vidět a dělat v Dubaji

Nákupní centrum Dubai Mall

Největší nákupní centrum na světě nabízí kromě obchodů i několik dalších volnočasových aktivit. Návštěvníci se mohou zabavit v akváriu s podvodním muzeem, které je domovem pro 3 300 vodních živočichů, včetně 400 žraloků a rejnoků, zabruslit si na ledové ploše o rozměrech olympijských hokejových stadionů, nebo ochutnat jídlo v některé ze 120 restauracích.

Burj Khalifa

Nejvyšší budova světa, symbol dubajského úspěchu vystavěli do výše necelých 830 metrů. Návštěvníci mají možnost vyjet na otevřenou vyhlídkovou plošinu do 124 patra (452 metrů) nebo do 148. patra (555 metrů). Vstupenky je potřeba objednat na konkrétní datum a hodinu, dopředu.

Dubai Fountain

Největší tančící fontána na světě, která spolkne 83 tisíc litrů vody je umístněná na strategickém místě u vchodu do obchodního centra Dubai Mall a do Burj Khalify. Voda tryská do různé výšky, nejvýše však až do 150 metrů, což se rovná průměrné 45 patrové budově. Jelikož se jedná o tančící fontánu, musí být přítomná i hudba, do jejíhož rytmu se voda pohybuje. Celá show je doprovázená světelnými efekty, k nimž je využíváno 6 600 nejkvalitnějších žárovek a 50 barevných projektorů. Fontánu můžete vidět tančit denně ve 13:00 a 13:30 a večer od 18:00 do 22:00, o víkendech až do 23:00.

Umělé ostrovy ve tvaru palmy

Ostrovy rostou z mořského dna a stavitelům nahrává, že Perský záliv není moc hluboký. Jedná se o převážně rezidenční projekt určený k bydlení a s tím souvisejícími službami a možnostmi nakupování. Uvádí se, že jde o osmý div světa a jedinou stavbou člověka, která je vidět z vesmíru po Velké čínské zdi.

Aquapark Aquaventure

Vodní park leží na palmovém ostrově Jumeirah poblíž hotelu Atlantis. Mnoho atrakcí v parku jsou provedeny v mayském stylu a kromě koupání se můžete i kochat krásou skluzavek. Nejzajímavejší atrakcí v park je Ziggurat, skluzavka vysoká 27,5 m a dlouhá 61 m. Další mnoho navštěvovanou atrakcí je delfíní zátoka (Dolphin Bay), kde si za určitý poplatek můžete pohrát a zaplavat si s delfíny. Jedinečný zážitek budete mít z tobogánu, kde teče voda tak silným proudem, že jedete do kopce, místo z kopce. Celodenní vstupné je 200dirhamů.

FOTBALTOUR

Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotní delegáti. Reference / O nás

Možnost dokoupit fakultativní výlety  v CK nebo přímo na místě.

Další aktuální zájezdy najdete na našem webu: www.fotbaltour.cz. nebo osobní konzultace:

Infocentrum CK,

Václavské náměstí 21,

Praha 1, 113 60

 

www.fotbaltour.cz                                                              (+420) 601 165 902                                                    info-chst@seznam.cz