Barcelona: Zájezd pro páry

Vychutnejte si ve dvojici hlavní město Španělska a zažijte neopakovatelný víkend se svou polovičkou. Nechte se inspirovat a využijte jedinečnou nabídku poznávacího zájezdu pro páry.

Rádi vám připravíme letecký zájezd přesně podle vašich představ na jakýkoliv termín. Standardní zájezd pro páry v ceně od 9 900 Kč / osoba obsahuje:

  • Obojsměrnou letenku Praha – Barcelona se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  • Obojsměrné letištní transfery
  • Ubytování na 3 noci v 3* hotelu s výhodnou polohou
  • Nonstop infolinku
  • Vytištěnou společnou fotografii z Barcelony
    *možnosť doobjednat vstupenky na sportovní, kulturní a jiné události

***NEPŘEHLÉDNĚTE KOMPLETNÍ NABÍDKU ZÁJEZDŮ PRO PÁRY***
(New York, Paříž, Barcelona, Milán, Madrid)

Chcete-li vyměnit soukromí za společnost dalších krajanů a zkušeného delegáta, vyberte si z nabídky skupinových zájezdů do Španělska, KONTAKTUJTE NÁS.

Předpokládaný program zájezdu (upraví se podle výběru atrakcí a termínu fotbalového zápasu):

pátek: Odlet do Barcelony. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Seznámení se s prostředím, dopravou a jinými atrakcemi + volitelná prohlídka fotbalového stadionu Camp Nou.

sobota: Volitelný program: promenáda Las Ramblas, gotická čtvrt Barri Gotic, Gaudího budovy Casa Mila a Casa Batillo, Sagrada Familia. Doporučujeme navštívit i tržnici La Boqueteria nebo nákupy na Bulevard Rosa.

neděle: Individuální program (např. park Guell, vrch Montjuic s Olympijským areálem a hradem, rybářská vesnička Barceloneta atd.), později přesun na stadion a sledování vybraného zápasu.

pondělí: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později transfer na letiště a odlet z Barcelony.

Poznámka: Výběr zpoplatněných atrakcí je volitelný. Při rezervaci prosím uveďte preferovaný doplňkový program pro včasné pořízení vstupenek.

Nikde jinde na světě nic podobného nezažijete. Pojeďte s námi do Barcelony i vy. Nechte se okouzlit pestrobarevným městem Gaudího a fotbalu. Naši místní průvodci vám zamotají hlavu dominantami jako jsou Sagrada Familia, Park Güell nebo proslulá promenáda Las Ramblas s jejím magickými uličkami. A večer završíte v typické katalánské restauraci.

Přijďte a přesvědčte se, že motto „Více než klub“ není pouze symbolickým, ale skutečným životním krédem Katalánců. FC Barcelona je duší a nedílnou součástí města. Symbol silnější než cokoli jiného. Důkazem vám bude každá sekunda strávená na největším stadionu v Evropě – Camp Nou, kde na každý zápas zavítá 99 tisíc fanatických fanoušků.

Historii klubu plnou triumfů si připomenete v klubovém muzeu nebo na prohlídce stadionu, který projdete od VIP lóže až na trávník. A pokud vám srdce skutečně bije pro sport a hlavně pro modro-červené barvy, jste na správném místě. Barcelona totiž není jen fotbalový, ale i futsalový, házenkářský či basketbalový gigant.

Chcete zažít i tyto sporty na vlastní kůži? Žádný problém, připravíme vám i návštěvu těchto atraktivních sportů! Celý zájezd a veškeré aktivity zajistíme tak, abyste nemuseli starat o nic a naplno si vychutnali (nejen) fotbalový víkend v Barceloně.

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.