Atlético Madrid – Eibar (letecky)

*INFORMATIVNÍ NABÍDKA*
Pro velký zájem zveřejňujeme plánovanou nabídku fotbalových zájezdů. Vyplňte nezávaznou rezervaci a v případě uvolnění omezení vás budeme kontaktovat mezi prvními.

Letecký zájezd na Atlético Madrid – Eibar v ceně od 6 690 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • možnosti odletu: Praha, Vídeň
   *letištní transfery rádi zabezpečíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
   *vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájezdech v Madridu asistují našim klientům zkušení delegáti
 • DARKOVOU POUKÁZKU
  • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • NÁŠ TIP
  • doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 100 Kč / osoba / den
  • potřebujete víc informací? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dopravě, ubytování, stravování, kategorii vstupenek na zápas a doplňkovém programu.

Doporučený program zájezdu

STŘEDA: Odlet do Madridu. Po příletu přesun na hotel a přihlášení na recepci (ubytování nejdříve od 14:00 hod). Doporučujeme objevovat bezplatné atrakce (Plaza de Espaňa, Gran Via, Puerta del Sol, Plaza Mayor) a vyzkoušet místní gastronomické speciality s oblíbenou sangríou, později přesun na stadion a sledování zápasu.

ČTVRTEK: Odhlášení z hotelu (nejpozději do 12:00 hod), později přesun na letiště a odlet z Madridu.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do Madridu naleznete ZDE.

atletico stadion wanda metropolitano

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO MADRIDU S CK FOTBALTOUR:

 1. Jak si nejlépe vychutnat atmosféru pulzujícího Madridu? Střešní terasy s bary. Dokonalé výhledy, typické nápoje a tapas. Lepší idylku, při západu slunce, nenajdete.
 2. Real i Atlético nabízejí inventář fotbalových kouzelníků na dechberoucích stadionech. Zatímco s Benzema, Modřice a hazard se může těšit na brankový koncert, Atlético s temperamentním Simeone vám připraví takovou fotbalovou show, kterou si budete chtít zopakovat. Koho si vyberete vy?
 3. Ideálním prostorem pro relax jsou městské parky. Udržované, rozlehlé a se vším, co potřebujete. Odpočiňte si s místní specialitou v ruce. Tato místa si zamilujete. Naší topkou je park Retiro.
 4. Chcete vidět všechno? Zkušení delegáti žijící přímo v Madridu znají každý kout tohoto velkoměsta a budou vašimi ochotnými společníky během celého zájezdu.
 5. Zájezdy do Madridu organizujeme již od sezóny 2008/2009. Garantujeme nejlepší poměr kvality a ceny na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti k zajištění dovolené vašeho života.

madrid jedlo

Máte otázky nebo požadavky? Vyplňte následující formulář a brzy vás budeme kontaktovat!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

O klubech

Atlético Madrid

Club Atlético Madrid je španělský fotbalový klub se sídlem v Madridu. V současnosti hraje v Primera División, nejvyšší španělské fotbalové soutěži. Jejich domácím stadionem býval dlouhá léta stařičký stadion Estadio Vicente Calderón, který byl v sezoně 2017/2018 nahrazen supermoderním stadionem Wanda Metropolitano. Mezi největší hvězdy patří například Antione Griezmann, trenérem je potom bouřlivák Diego Simeone. Atlético Madrid hrají v červeno-bílé žíhané kombinaci dresů a k tomu modré trenýrky. Během historie klubu dostali fotbalisté klubu několik přezdívek Los colchoneros alias matrace kvůli tomu, že jejich první dresy se podobaly na vzor na starých matracích. Během 70. let byl klub známý jako los Indios. Bylo to pro množství jihoamerických hráčů, který zde působili. Existují ale i jiné teorie pro vznik této přezdívky: stadion sídlil u řeky nebo protože los Indios byly tradičním soupeřem los blancos. Tato přezdívka se vztahuje na rivala Real Madrid. V tymu Colchoneros zanechal českou stopu obránce a reprezentant Tomáš Ujfaluši.

Eibar