ASTANA – SLAVIA Evropská liga + KHL ASTANA – LOKOMOTIV JAROSLAVL

Slavia se po dlouhé odmlce vrací do pohárové Evropy. Vycestujte do exotického Kazachstánu spolu s CK FotbalTour.cz!

Letecký zájezd na zápas Astana – Slavia Praha v ceně od 13 990 Kč (sleva 500 Kč pro členy Odboru přátel Slavie) zahrnuje:

 

 • Leteckou dopravu Praha – Astana
 • Vstupenku do sektoru Slavie
 • Vstupenku na KHL Astana – Lokomotiv Jaroslavl 
 • ubytování v 3* hotelu na 2 noci se snídaní
 • V případě většího počtu klientů delegát v ceně
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. . Reference / O nás

Během zájezdu na zápas poznáte i Astanu, jako turistickou destinaci. Kromě fotbalu a hokeje si můžete vychutnat i prohlídku centra města a hlavních turistických atrakcí.

Astana_Arena

 

Předpokládaný program zájezdu:

Úterý  26.9.2017    13:50 hod.  odlet Praha

Středa 27.9.2017    3:15 hod. přílet Astana

4:00 hod. odjezd k hotelu , prohlídka města ,volno

19:30 hod. utkání KHL ASTANA – LOKOMOTIV

Čtvrtek 28.9.2017   8:00 – 10:00 hod. snídaně

10:00 hod. prohlídka města,volno

21:00 hod. utkání EL  ASTANA – SLAVIA

Pátek 29.9.2017      4:15 hod. odlet Astana

13:15 hod. přílet Praha

Zájezd je pořádán ve spolupráci s Odborem přátel SK Slavia Praha.

Eden24

 

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Slavii, KONTAKTUJTE NÁS

 

 

 

Vyjádření klientů ze zápasů Astana, SK Slavia Praha

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Dobrý den. Rád bych touto cestou poděkoval za organizaci leteckého zájezdu do Říma. Odlet z Pardubic: včas připravená přepážka FotbalTour a komunikativní a sympatičtí delegáti v dostatečném počtu. Vzhledem k velikosti letiště bezproblémové odbavení a přesun do letadla, které odletělo včas. Přílet Řím: bezproblémový přesun do připravených autobusů a odjezd do centra města. Celou dobu informace přes SMS! To je super služba! Příjezd do centra: delegátka Zuzka musí vyřešit obavy místní policie z velkého množství fanoušků...bezva! Poté se odpojujeme a máme vlastní program... Na stadion se dostáváme od srazu fanoušků u Colosea za doprovodu policie. Vzhledem k množství výjezdů, které máme za sebou nás neznervózňuji kontroly před stadionem... Úžasná atmosféra před a během zápasu. Po zápase se nám podařilo prorazit policejní zátarasy a dostat se v pořádku k našim autobusů... Veliké zpoždění... Rozhodně nám to však nekazí celkový dojem ze zájezdu... Delegáti jsou na místě a komunikují srozumitelně a mají dobrou náladu... Na letišti pak musím vysoce ocenit ochotu jednoho z delegátů, kterého jsem požádal, aby doprovodil hendikepovaného fanouška na přednostní odbavení...super! Během nástupu do letadla opět profesionální péče a info SMS o odletu... Let zpět byl krátký a mám radost i z tipovací soutěže, ikdyž jsme nic nevyhráli... Závěrem tedy ještě jednou veliké poděkování a ocenění naprosto profesionální organizace zájezdu!!! Těším se na další výjezdy za fotbalem!!!
  Tomáš Hrubý | AS Řím - Slavia Praha | 27.10.2023
 • Strašně moooc děkujeme FotbalTour za perfektní zájezd do Barcelony!!!! Všechno bylo úžasné, skvělé služby, průvodci, organizace, vše propracováno do detailů!!! Velký palec nahoru👍Děkujeme❤️❤️❤️
  Eva Haferová | FC Barcelona - Slavia Praha | 8.11.2019