SPECIÁLNÍ AKCE NA PREMIER LEAGUE: ARSENAL – EVERTON

Rekordér v počtu získaných FA Cupů otevírá i letos souboj o cenné trofeje na více frontách. Buďte při vítězstvích kanonýrů spolu s CK Fotbaltour.cz!

Letecký zájezd na zápas Arsenal – Everton v ceně od 9 990 Kč obsahuje:

 • Obousměrnou letenku do Londýna se všemi poplatky
 • Ubytování na 2 noci v 3 * hotelu
 • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby česky mluvícího delegáta
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Nonstop infolinku
 • 1x infobalíček
 • pojištění pro případ úpadku CK

Cena neobsahuje:

 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2 800,-Kč.

arsene wenger arsenal

Předpokládaný program zájezdu (v případě konání zápasu v sobotu):

pátek: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volný / společný program.

sobota: Prohlídka centra města a památek (např. Buckinghamský palác, Big Ben, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Tower Bridge atd.) Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase volný program.

neděle: Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později přesun na letiště a odlet do Prahy.

*program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

londyn nahlad mesto 6

Nedokážete se s vaší drahou polovičkou dohodnout kam vyrazit na výlet protože vy milujete fotbal a ona má ráda kulturu? Už jste zkusili Londýn?

Hlavní město fotbalu

Zkuste počítat s námi. Jen v Premier League hraje momentálně Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Watford a Crystal Palace, což je více než čtvrtina ze všech klubů v nejvyšší anglické soutěži. Pokud vám to nestačí v nižších ligách najdete ještě QPR, Fulham, legendární Milwall a mnoho dalších klubů z okolí.

londyn mapa klubov

Hotel Ibis London Luton Airport

Hotel se nachází 10 minut chůze od Letiště Luton a nedaleko centra Lutonu. Tento hotel s působivým výhledem na přistávací dráhu nabízí moderní pokoje a nepřetržitě otevřenou recepci.

Pokoje v hotelu jsou klimatizované a mají satelitní TV s plochou obrazovkou, moderní koupelnu, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a psací stůl.

Hotel Ibis London Luton AirportHotel Ibis London Luton Airport

Co vidět a dělat v Londýně:

 

Buckinghamský palác

Buckinghamský palác je oficiální londýnské sídlo britského panovníka a největší královská pracovna na světě. Buckinghamský palác má funkci londýnské rezidence královny Alžběty II., ale je i místem konání akcí státního významu, akcí pořádaných dvorem, místem oficiálních uvítání hlav států a velkou turistickou atrakcí. Je také místem, kde se Britové shromažďují v dobách národního veselí a krizí.

Buckinghamský palác

Big Ben

Big Ben je známým symbolem Londýna. Bohatě zdobená 96,3 metru vysoká věž, patřící k budovám parlamentu a je známá především díky svému zvonu. Ten váží 13 tun a odbíjí každou hodinu.

Big Ben

Tower Bridge

Tower Bridge je zvedací most v Londýně nad řekou Temží. Vedle něj stojí Tower, podle níž se jmenuje. Někdy se nesprávně označuje jako Londýnský most, což je ale ve skutečnosti hned další most proti proudu řeky.

Tower Bridge

FOTBALTOUR

Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení

londyn mesto

Vyjádření klientů ze zápasů Arsenal, Everton

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 •  
  Píšu s velkým potěšením, zrovna jsme přistáli v Praze na letišti. Místa na Arsenalu byly luxusní a s celým servisem Club Level to bylo parádní. O zápasu ani nemluvím, to nejde popsat. Celkově všechno bylo skvělé a podařilo se nám podle plánu. Odnášíme si zážitky na celý život a já vám chci za vše strašně moc poděkovat. Rád budu přes vás jednat i příště. 
   
  Ještě jednou moc díky a ať se daří.
   
  Robin Puček | Arsenal - Manchester United | 4.9.2023
 • Vážení, právě jsem se vrátil domů ze zájezdu pořádaného vaší agenturou a rád bych vám za sebe i kolegu poděkoval. Vše bylo výborně organizováno a připraveno, žádný zádrhel. Chápu, že výsledek utkání ve prospěch WHU garantovat nemůžete, ale i tak to byl zážitek. Zvláště bychom chtěli pochválit výběr hotelu. Výborná lokace a velmi kvalitní služby. S důvěrou se na vás obrátíme i na příště.
  Igor a Oldrich | West Ham - Arsenal | 4.5.2022

O klubech

Arsenal

Gunners si za poslední léta vysloužili nálepku "věčně čtvrtí". Pravidelně sice hrávají Ligu Mistrů, avšak velké trofeje se jim vyhýbají a druhá půlka éry Arséne Wengera zdaleka nebyla tak úspěšná jako ta první. To však neznamená, že by se na Emirates Stadium nehrál dobrý fotbal. Arsenal však doplácí na časté zranění hráčů, omezený rozpočet a odchody největších hvězd za lepšími podmínkami. Už neplatí ani to, že za Wengera Arsenal neskončil v tabulce horší než úhlavní rival z Tottenhamu. V poslední době se často spekuluje jak dlouho vydrží Arséne Wenger ve funkci hlavního kouče. Navzdory nespokojenosti velké části fanoušků Kanonýrů podepsal další kontrakt. Arsenal rovněž nepodepsal žádné velké hvězdy, a proto se zdá, že 4. příčka pro něho bude i v této sezoně obtížně dosažitelnou metou. Víte, že: Kanonýři vděčí za klubové barvy Nottinghamu Forrest, který jim kdysi půjčil červené dresy a ty jim už zůstaly? Arsenalem se zase inspirovala při volbě barvy dresů Sparta Praha.

Everton