Anthony Joshua vs. Alexander Povetkin

Nový král supertěžké váhy si další KO naplánoval na 22. září na legendárním Wembley! Užijte si s námi víkend v Londýně, během kterého se bude hrát i několik fotbalových zápasů Premier League.

Letecký zájezd na duel Joshua vs. Povetkin v ceně od 9 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku z Prahy do Londýna se všemi poplatky a příručním zavazadlem
  • Ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenku základní kategorie na duel Joshua vs Parker a kompletní boxerský program večera
  • Služby českého delegáta v Londýně
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

 

Legendární stadion Wembley bude dějištěm duelu, který opět přitáhne pozornost celého světa. Anthony Joshua (28), téměř dva metry vysoký chlapík s přezdívkou „AJ“, zatím v ringu nenašel přemožitele a hrdí se skvělou bilancí 21 zápasů, 20 krát způsobem KO, přičemž ukončil i kariéru legendárního Klička. Vyzyvatelem organizace WBA bude veterán Alexander Povetkin (38) z Ruska a bilancí 34 vítězství (24 KO), a pouze jedinou prohrou.

Fotogalerie ze zájezdu na zápas Kličko vs Fury v Dusseldorfu

Zájezd velmi rádi individuální upravíme přesně podle vašich požadavků (odlet z jiného místa, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek, doplňkový program).  KONTAKTUJTE NÁS.

Pokud toužíte vidět nejkvalitnější box v podání nového šampiona, máte jedinečnou příležitost. Kromě toho si společně vychutnáme zájezd a vše co k němu patří.