Anglie – Německo

Jedinečná šance sledovat fotbalové hvězdy na posvátné půdě Wembley! Buďte při tom s CK FotbalTour.cz!

Letecký zájezd na zápas Anglie – Německo v ceně od 6000 KČ obsahuje:

 • Obousměrnou letenku do se všemi poplatky (Praha – Londýn)
 • Ubytování v 3 * hotelu na 1 noc s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
 • Vstupenku základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
 • Služby slovenského/českého delegáta v Londýně
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
 • Nonstop infolinku
 • Společnou foto účastníků zájezdu
  * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Na vyžádání zajistíme zájezd na atraktivní dvojzápas: Anglie – Německo & Anglie – Brazílie

Největší stadion v Anglii je tradičně dějištěm domácích zápasů Albionu. Atmosféra v 90-tisícovým kotli přináší zážitky na celý život

wembley anglicko

 

londyn nahlad mesto 6

Nevíte se s polovičkou dohodnout kam vyrazit na výlet protože vy milujete fotbal a ona má ráda kulturu? Už jste zkusili Londýn?

Hlavní město fotbalu

Vždyť počítejte s námi. Jen v Premier League hraje momentálně Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Watford a Crystal Palace, což je více než čtvrtina ze všech klubů v nejvyšší anglické soutěži. Pokud vám to nestačí, v nižších ligách najdete ještě QPR, Fulham, legendární Milwall a mnoho dalších klubů z okolí.

Při vícedenní návštěvě města se tak přímo nabízejí fotbalové zápasy kde si zaručeně užijete atmosféru jaká je pouze na anglických stadionech. Samozřejmě s výběrem a zajištěním vstupenek vám rádi pomůžeme.

Ale slíbili jsme i kulturu. O tom, že devět milionová metropole Británie je plná turisticky atraktivních míst, asi netřeba zbytečně psát. Prakticky kamkoliv se vydáte, narazíte na ikonickou pamiatku.Buckinghamský palác s Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství s Big Benem, London Eye či Tower Bridge, turistických nadšenců uchvátí a spolknou i značnou část paměťové karty ve vašich fotoaparátech. Tak si ji šetřete i na fotbal.

Budete ji potřebovat, protože si můžete vychutnat prohlídku domácího stadionu vašeho oblíbeného klubu. Můžete poznat jeho historii v klubovém muzeu a následně se můžete potěšit nákupem suvenýrů v oficiálním FANSHOPU.

Málo? Chcete zažít i něco zcela jiného? Není problém, Londýn nabízí nespočet atrakcí a náš tým vám na míru připraví návštěvu vybraného místa a postará se o to, abyste s ničím neměli starosti.

londyn mesto

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Anglie, Německo

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Společně se synem jsme využili služeb Vaší CK Fotbaltour a jeli do Mnichova na mezistátní zápas Ligy národů. Pro nás nezapomenutelný zážitek a pro Vás velká ale opravdu velká pochvala a poděkování! A v podobě utkání České repre proti Portugalsku v září! Děkujeme moc!
  Jiří Z. | Liga národů: Německo - Anglie | 10.6.2022