SB – Atlético Madrid

Atraktivní duel rakouského a španělského mistra je dalším letním lákadlem na vyprodaném stadionu. Suárez, Felix či Oblak na půdě stále ambicióznějších „býků“ ze Salzburgu! Sledujte fotbalové hvězdy nedaleko u našich jižních sousedů.

UŽIJTE SI FOTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÍ NECHTE NA NÁS.

POKUD SE ZÁPAS Z PANDEMICKÝCH DŮVODŮ PŘELOŽÍ, ZRUŠÍ, ODEHRAJE BEZ DIVÁKŮ NEBO SE SNÍŽENOU KAPACITOU, AUTOMATICKY VÁM VRÁTÍME VOUCHER NA 100 % ZAPLACENÉ SUMY.

Nabídka na zápas SB – Atlético Madrid v ceně od 700 Kč / vstupenka obsahuje:

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dostupných kategoriích vstupenek na zápas a způsobu odevzdání vstupenek.

*****

Vstup do Rakouska: Splnit alespoň jednu z podmínek tzv. 3G (uzdravený/zaočkovaný/otestovaný). Splnění této podmínky je povinné pro každou osobu vstupující do Rakouska s cílem v zemi setrvat (ne jen tranzitovat). Je nutné se na hraničním přechodu prokázat jedním z uvedených potvrzení.
Podmínkou je také to, že se daná osoba za posledních minimálně 10 dní nezdržovala v žádné jiné zemi než v České republice nebo jiné méně rizikové zemi.

Doporučujeme sledovat nařízení, novinky a další podrobnosti na webu MZV: ZDE

*****

NÁŠ TIP

  • darujte vstupenku jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
  • chcete si užít cestování na zápas bez starostí? využijte nabídku kompletního zájezdu s delegátem
  • potřebujete více informací? odpovědi na najčastější otázky najdete ZDE

salzburg stadion