PSG – LOSC Lille

Neymar-Cavani-Di Maria, to je superútočná síla vzbuzující respekt. 48-tisícový kotel požene domácí k vítězství a vy můžete být u toho!

Nabídka vstupenek na zápas PSG – LOSC Lille v ceně od 5 900 Kč obsahuje:

  • Vstupenku základní kategorie
    • Vyšší kategorie na vyžádání
  • Asistenční služby
  • Nonstop infolinku

Vstupenky na zápas garantujeme vždy ve dvojicích vedle sebe. K dispozici jsou vstupenky od základní kategorie až po ty nejluxusnější ve VIP-sektorech. Aktuální ceník se všemi kategoriemi vám rádi zašleme na vyžádání, KONTAKTUJTE NÁS.

July 27, 2016 - Columbus, Ohio, U.S - Paris Saint-Germain defender Thomas Meunier (12) is congratulated on his goal by teammates during the first half the match between Real Madrid and Paris Saint-Germain at Ohio Stadium, Columbus, Ohio. (Cal Sport Media via AP Images)

Vstupenky vám dle dohody předáme osobně v Miláně, zašleme emailem nebo budou čekat v Miláně na hotelu. Lístky na zápasy AC Milán zajistíme pro jednotlivce, dvojice, ale i menší či větší skupiny, v kategorii kterou si vyberete.

Rádi připravíme i zájezd přesně podle vašich požadavků (letenky, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek na stadionu, doplňkový program v místě konání).

paríž2

Pokud si přejete zaslat bližší informace ke vstupenkám na PSGKONTAKTUJTE NÁS.