Mistrovství Evropy 2020: Zápasy

Vycestuj na fotbalový svátek roku spolu s FotbalTour.cz! Sleduj Mistrovství Evropy živě v Londýně, Glasgow, Dublinu, Bilbau, Římě, Amsterdamu, Mnichově, Budapešti, Bukurešti, Petrohradě, Kodani a Baku. (Cena je ilustrační, pro aktuální nabídku vyplňte rezervační formulář).

Nabídka na Mistrovství Evropy 2020 obsahuje:

  • SLEDOVÁNÍ ZÁPASU
    • základní skupiny, vyřazovací fáze, finále
  • NÁŠ TIP
    • využijte nabídku autobusového nebo leteckého zájezdu s delegátem
    • proč FotbalTour.cz? Přečtěte si hodnocení spokojených klientů

KONTAKTUJTE NÁS

ROZPIS ZÁPASŮ ME 2020

SKUPINA A

12. června Turecko – Itálie (Řím)
13. června Wales – Švýcarsko (Baku)
17. června Turecko – Wales (Baku)
17. června Itálie – Švýcarsko (Řím)
21. června Švýcarsko – Turecko (Baku)
21. června Itálie – Wales (Řím)

SKUPINA B

13. června Dánsko – Finsko (Kodaň)
13. června Belgie – Rusko (Petrohrad)
17. června Finsko – Rusko (Petrohrad)
18. června Dánsko – Belgie (Kodaň)
22. června Rusko – Dánsko (Kodaň)
22. června Finsko – Belgie (Petrohrad)

SKUPINA C

14. června Nizozemsko – Ukrajina (Amsterdam)
14. června Rakousko – Vítěz baráže D / A (Bukurešť)
18. června Nizozemsko – Rakousko (Amsterdam)
18. června Ukrajina – Vítěz baráže D / A (Bukurešť)
22. června Vítěz baráže D / A – Holandsko (Amsterdam)
22. června Ukrajina – Rakousko (Bukurešť)

SKUPINA D

14. června Anglie – Chorvatsko (Londýn)
15. června Vítěz baráže C – Česko (Glasgow)
19. června Chorvatsko – Česko (Glasgow)
19. června Anglie – Vítěz baráže C (Londýn)
23. června Chorvatsko – Vítěz baráže C (Glasgow)
23. června Česko – anglicky (Londýn)

SKUPINA E

15. června Španělsko – Švédsko (Bilbao)
15. června Polsko – Vítěz baráže B (Dublin)
19. června Švédsko – Vítěz baráže B (Dublin)
20. června Španělsko – Polsko (Bilbao)
24. června Vítěz baráže B – Španělsko (Bilbao)
24. června Švédsko – Polsko (Dublin)

SKUPINA F

16. června Vítěz baráže A / D – Portugalsko (Budapešť)
16. června Francie – Německo (Mnichov)
20. června Vítěz baráže A / D – Francie (Budapešť)
20. června Portugalsko – Německo (Mnichov)
24. června Portugalsko – Francie (Budapešť)
24. června Německo – Vítěz baráže A / D (Mnichov)