Crvena Zvezda – Neapol

Zažijte decibely domácích „Delije“ při premiéře Crvenej Zvezdy v novodobé éře Ligy mistrů! Vyprodaná Marakana bude svědkem velkého evropského večeru.

Nabídka vstupenek na zápas Neapol – Crvena Zvezda v ceně od 1 290 Kč obsahuje:

  • Vstupenku základní kategorie
    • Lepší kategorie na vyžádání
  • Asistenční služby v dějišti zápasu
  • Nonstop infolinku

***NABÍDKA KOMPLETNÍHO ZÁJEZDU***

MITCHELL GLENN DONALD Micel Glen Donald fudbaler Crvene zvezde na utakmici Superlige Prvenstva Srbije protiv Borca Cacak na stadionu Rajka Mitica, Beograd, 24.10.2015. godine Foto: Marko Metlas Fudbal, Crvena zvezda, Superliga Prvenstvo Srbije, Borac Cacak

Vstupenky na zápas garantujeme vždy ve dvojicích vedle sebe. K dispozici jsou vstupenky od základní kategorie až po ty nejluxusnější ve VIP-sektorech. Příplatky za vyšší kategorie jsou informativního charakteru. Aktuální ceník se všemi kategoriemi vám rádi zašleme na vyžádání KONTAKTUJTE NÁS.

Vstupenky vám dle dohody předáme osobně, doručíme kurýrem nebo budou čekat v Neapoli na hotelu. Lístky na zápasy Neapoli zajistíme pro jednotlivce, dvojice, ale i menší či větší skupiny, v kategorii kterou si vyberete.

Rádi připravíme i zájezd přesně dle vašich požadavků (letenky, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek na stadionu, doplňkový program v místě konání).

 

Pokud si přejete zaslat bližší informace k vstupenkám na Neapol, KONTAKTUJTE NÁS.