ME 2020: Česko – Chorvatsko

* INFORMATIVNÍ NABÍDKA*
Pro velký zájem zveřejňujeme plánovanou nabídku na zápasy Česka. Vyplňte nezávaznou rezervaci a v případě uvolnění omezení vás budeme kontaktovat mezi prvními.

Nabídka na zápas Česko – Chorvatsko obsahuje:

  • SLEDOVÁNÍ ZÁPASU
    • asistenční služby při sledování zápasu
  • DARKOVÉ POUKÁZKY
    • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
    • *S výběrem kategorie vstupenek a výrobou poukázky rádi pomůžeme po vyplnění rezervace
  • GARANCE
    • při objednávce 2 a více vstupenek garantujeme sezení v párech u sebe podle infografiky
    • proč FotbalTour.cz? přečtěte si hodnocení spokojených klientů
  • NÁŠ TIP

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dopravě, ubytování, stravování, kategorii vstupenek na zápas a o doplňkovém programu.

glasgow cesko stadion

Sledujte Mistrovství Evropy 2020 živě! V nabídce CK FotbalTour.cz najdete všech 36 zápasů ve skupinách a 15 zápasů ve vyřazovací fázi.

ROZPIS ZÁPASŮ NA ME 2020

SKUPINA A

11. června Turecko – Itálie (Řím)
12. června Wales – Švýcarsko (Baku)
16. června Turecko – Wales (Baku)
16. června Itálie – Švýcarsko (Řím)
20. června Švýcarsko – Turecko (Baku)
20. června Itálie – Wales (Řím)

SKUPINA B

12. června Dánsko – Finsko (Kodaň)
12. června Belgie – Rusko (Petrohrad)
16. června Finsko – Rusko (Petrohrad)
17. června Dánsko – Belgie (Kodaň)
21. června Rusko – Dánsko (Kodaň)
21. června Finsko – Belgie (Petrohrad)

SKUPINA C

13. června Nizozemsko – Ukrajina (Amsterdam)
13. června Rakousko – Severní Makedonie (Bukurešť)
17. června Nizozemsko – Rakousko (Amsterdam)
17. června Ukrajina – Severní Makedonie (Bukurešť)
21. června Severní Makedonie- Holandsko (Amsterdam)
21. června Ukrajina – Rakousko (Bukurešť)

SKUPINA D

13. června Anglie – Chorvatsko (Londýn)
14. června Skotsko – Česko (Glasgow)
18. června Chorvatsko – Česko (Glasgow)
18. června Anglie – Skotsko (Londýn)
22. června Chorvatsko – Skotsko (Glasgow)
22. června Česko – Anglie (Londýn)

SKUPINA E

14. června Španělsko – Švédsko (Bilbao)
14. června Polsko – Slovensko (Dublin)
18. června Švédsko – Slovensko (Dublin)
19. června Španělsko – Polsko (Bilbao)
23. června Slovensko – Španělsko (Bilbao)
23. června Švédsko – Polsko (Dublin)

SKUPINA F

15. června Maďarsko – Portugalsko (Budapešť)
15. června Francie – Německo (Mnichov)
19. června Maďarsko – Francie (Budapešť)
19. června Portugalsko – Německo (Mnichov)
23. června Portugalsko – Francie (Budapešť)
23. června Německo – Maďarsko (Mnichov)

OSMIFINÁLE

26. června Druhý ve skupině A – Druhý ve skupině B (Amsterdam)
26. června Vítěz skupiny A – Třetí ve skupině C (Wembley)
27. června Vítěz skupiny C – Jeden z třetích ve skupinách D / E / F (Budapešť)
27. června Vítěz skupiny B – Jeden z třetích ve skupinách A / D / E / F (Bilbao)
28. června Druhý ve skupině D – Druhý ve skupině E (Kodaň)
28. června Vítěz skupiny F – Jeden z třetích ve skupinách A / B / C (Bukurešť)
29. června Vítěz skupiny D – Druhý ve skupině F (Dublin)
29. června Vítěz skupiny E – Jeden z třetích ve skupinách A / B / C / D (Glasgow)

ČTVRTFINÁLE

2. července (Petrohrad)
2. července (Mnichov)
3. července (Baku)
3 července (Řím)

SEMIFINÁLE

6. července (Londýn)
7. července (Londýn)

FINÁLE

11. července (Londýn)