Chelsea – Barcelona

Temperamentní Antonio Conte od začátku sezony prokazuje touhu po úspěchu. Zabodují jeho svěřenci i tentokrát naplno? Přesvědčte se přímo na tribunách Stamford Bridge!

Ponuka vstupenek na zápas Chelsea – Barcelona v ceně od 19 900 Kč obsahuje:

  • Vstupenku základní kategorie
  • Příplatky za vyšší kategorie na vyžádání
  • Asistenční služby v dějišti zápasu
  • Nonstop infolinku

***NABÍDKA KOMPLETNÍHO ZÁJEZDU***

Vstupenky na zápas garantujeme vždy ve dvojicích vedle sebe. K dispozici jsou vstupenky od základní kategorie až po ty nejluxusnější ve VIP-sektorech. Aktuální ceník s výškou doplatků za jednotlivé kategorie vám rádi zašleme na vyžádání, KONTAKTUJTE NÁS.

Vstupenky vám dle dohody předáme osobně, doručíme kurýrem nebo budou čekat v Londýně na hotelu. Lístky na zápasy Chelsea zajistíme pro jednotlivce, dvojice, ale i menší či větší skupiny, v kategorii kterou si vyberete.

Blog o stadionu Stamford Bridge

Rádi připravíme i zájezd přesně dle vašich požadavků (letecky, délka pobytu, výběr hotelu, umístění vstupenek na stadionu, doplňkový program v místě konání).

General view of Chelsea flags on the seats inside the Amsterdam Arena ahead of the UEFA Europa League Final. PRESS ASSOCATION Photo. Picture date: Wednesday March 15, 2013. See PA story SOCCER Final. Photo credit should read: John Walton/PA Wire

Pokud si přejete poslat bližší informace k vstupenkám na Chelsea, KONTAKTUJTE NÁS.