Vylosování španělské LaLigy 2018/2019

Také se už nemůžete dočkat dalších zápasů Barcelony v La Lize? Jsme v tom spolu 🙂

Los zápasů španělské La Ligy je naplánován na 23.7.2018. Ihned po losu najdete kompletní nabídku zápasů Barcelony na našem webu.

Start sezóny je naplánován na 18.8.2018. Pokud si chcete zajistit fotbalový zájezd již nyní, doporučujeme rezervovat DÁRKOVÝ POUKAZ.

Barcelona-camp-nou-choreo

 

Do té doby jsou k dispozici:

jiné sportovní akce:

barcelona-sagrada

 

 

 

Pokud si přejete zaslat bližší informace k zájezdům na Real Madrid, KONTAKTUJTE NÁS.

 

Vyjádření klientů ze zápasů FC Barcelona

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

  • Dobrý den,zúčastnili jsme díky FotbalTouru zápasu Barcelona- Aleves a zápasu v košíkové.Vše jsme měli perfektně zařízené a zajištěné včetně odvozu z letiště a zpět.Velmi jsme byli spokojenis průvodcem p.Filipem Černým / velký dík za prohlídku města/.Zájezd s FotbalTourem můžu vřele doporučit a určitě letos pojedeme ještě na anglickou ligu.S pozdravem Jan a Jakub Matějíčkovi
    Jan Matějíček | FC Barcelona - Alaves | 7.3.2018
  • Naprosto úžasný zážitek jak ze zápasu FCB - PSG, tak z celého zájezdu. Děkujeme týmu FotbalTour za skvělou organizaci. Všechno bylo na jedničku.Jiří a Jaroslav Hrubešovi
    Jiří Hrubeš | FC Barcelona - PSG | 6.5.2017

O klubech

FC Barcelona

FC Barcelona je Mes que un club - víc než klub. Symbol Katalánského vzdoru a pyšní se nejvyšším počtem registrovaných fanoušků na světě. Rivalita a nenávist s Madridem přesahuje rámec fotbalu a slavné El Clásico znají i lidé, kterým fotbal nic neříká. Doma jsou Blaugranas na monumentálním Nou Campu s kapacitou 99 354 diváků. Barca je od dob Cruyffa považována za klub hrající nejkrásnější fotbal. Zdrojem její síly je zejména La Masia, slavná líheň talentů, díky níž za klub hrává množství odchovanců.Víte, že: FC Barcelona vznikla přes inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švýcarský fotbalista Hans Gamper. Hledal spoluhráče, kteří by s ním hrávali fotbal. Našel je a zbytek je historie.FC Barcelona prezentoval plány na rekonstrukci domovského stadionu. Nou Camp by měl mít od sezony 2021-2022 kapacitu 105 000 míst.Ve výběrovém řízení na přestavbu uspěl společný projekt japonské a katalánské architektonické společnosti. Redesign stadionu byl popsán jako otevřený, elegantní, pohodový, nadčasový, středomořský a svobodný. Prostory před tribunami budou otevřeny a viditelné zvenku. Nou Camp bude ještě vyšší než dosud.