UFC 249: New York (letecky)

Dopřejte si prodloužený víkend v Americe a zažijte nejrychleji se rozvíjející sport na světě živě! Prestižní turnaj smíšených bojových umění UFC 249 tentokrát s atraktivním zápasem Khabib vs Ferguson, ale i česko-uzbecká vycházející hvězda Makhmudov Muradov v akci v ikonickém Barclays centru.

Zájezd rádi připravíme dle vašich požadavků a zajistíme vám vstupenky i na zápasy NHL, NBA či MBL. To vše spolu s CK FotbalTour.cz!

Letecký zájezd na UFC 249: New York v ceně od 39 400 Kč / osoba obsahuje:

Doporučený program zájezdu:

ČTVRTEK: Odlet z Vídně. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volitelný program s delegátem (seznámení se s prostředím, dopravou a hlavními atrakcemi)

PÁTEK: Volitelný program s delegátem (Times Square, Flatiron Building, Central Park). Rádi zajistíme vstupenky na zápasy místních klubů NHL, NBA či MBL.

SOBOTA: Volitelný program s delegátem, nákupy. Později přesun do Barclays centra a sledování galavečera UFC 249 New York.

NEDĚLE: Volitelný program s delegátem (Socha svobody, 9/11 Memorial, Wall Street, Empire State Building / Rockefeller Center). Rádi zajistíme vstupenky na zápasy místních klubů NHL, NBA či MBL.

PONDĚLÍ: Odlet z New Yorku. Návrat do Vídně v dopoledních hodinách (časový posun)

VIDEO: Chcete se dozvědět o New Yorku ještě víc? Viz video jak vypadá zájezd z pohledu klienta.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás.

 

NÁŠ TIP: Připravte se na zápas s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v novém FAN shopu.