UFC Fight Night: Londýn

 Vycestujte s nami do Londýna a užijte si UFC Fight Night! Během víkendu navíc můžete navštívit i fotbalové zápasy West Ham – Manchester United, anebo Tottenham – Newcastle

Letecký zájezd na UFC v Londýně v ceně od 15 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku z Prahy do Londýna se všemi poplatky
  • Ubytování v 3 * hotelu s výbornou polohou vůči stadionu a centru města
  • Vstupenky na UFC Fight Night základní kategorie – vyšší kategorie na vyžádání
  • Služby českého delegáta v Londýně
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
  • Nonstop infolinku
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Bojovníci se představí v ikonické 02 Aréně pro více než 20 tisíc příznivců.

Doporučený program zájezdu:

pátek:

Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volný / společný program.

Doplňkový program: návštěva místních atrakcí (např. London Eye, nákupy na Oxford Street, Akvárium, muzea, puby atd.).

sobota:

Doplňkový program: prohlídka centra města a památek (např. Buckinghamský palác, Big Ben, Traffalgarské náměstí, Covent Garden, Tower Bridge atd.). Později individuální / společný přesun na UFC fight night. Později volný program.

neděle:

Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později přesun na letiště a odlet do Prahy

* Program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

Nedokážete se s vaší drahou polovičkou dohodnout kam vyrazit na výlet protože vy milujete fotbal a ona má ráda kulturu? Už jste zkusili Londýn?

Hlavní město fotbalu

Zkuste počítat s námi. Jen v Premier League hraje momentálně Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Watford a Crystal Palace, což je více než čtvrtina ze všech klubů v nejvyšší anglické soutěži. Pokud vám to nestačí v nižších ligách najdete ještě QPR, Fulham, legendární Milwall a mnoho dalších klubů z okolí.

londyn mapa klubov

Při vícedenní návštěvě města se tak přímo nabízejí fotbalové zápasy kde si zaručeně užijete atmosféru jaká je pouze na anglických stadionech. Samozřejmě s výběrem a zajištěním vstupenek vám rádi pomůžeme.

Ale slíbili jsme i kulturu. O tom, že devítimilionová metropole Británie je plná turisticky atraktivních míst, vám asi netřeba zbytečně psát. Prakticky kamkoliv se vydáte, narazíte na ikonickou památku. Buckinghamský palác s Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství s Big Benem, London Eye či Tower Bridge, turistických nadšenců uchvátí a spolknou i značnou část paměťové karty ve vašich fotoaparátech. Tak si ji šetřete i na fotbal.

Budete ji potřebovat, protože vám určitě zprostředkujeme prohlídku domácího stadionu vašeho oblíbeného klubu. Vezmeme vás poznat jeho historii v klubovém muzeu a následně se můžete potěšit nákupem suvenýrů v oficiálním FANSHOPU.

Málo? Chcete zažít i něco zcela jiného? Není problém, Londýn nabízí nespočet atrakcí a náš tým vám na míru připraví návštěvu vybraného místa a postará se o to, abyste s ničím neměli starosti.

Blog o stadionu Stamford Bridge

londyn mesto trafalgar

Pokud si přejete poslat bližší informace k tomuto zájezdu, KONTAKTUJTE NÁS.