Trojzápas: West Ham – Liverpool, Tottenham – Crystal Palace, Chelsea – Man. United

Nenechte si ujít exkuzívní trojzápas v Londýně ve společnosti nejzkušenějšího Delegáta – zakladatele a majitele CK FotbalTour.cz! Za 2 dny si užijete 3 TOP zápasy a uvidíte v akci Liverpool, Tottenham, Chelsea i Manchester United.

Letecký zájezd na trojzápas v Londýně v ceně od 27 900 Kč zahrnuje:

sobota, 4. 11. 2017

 • Letenku Praha – Londýn (ranní odlet)
 • Ubytování v 3* hotelu se snídaní na 2 noci (Ibis Earl´s Court)
 • Společný oběd v CHINA TOWN a doplňkový program (např. prohlídka centra města a památek jako Buckinghamský palác, Big Ben, Traffalgarské náměstí, Covent Garden, Tower Bridge atd.)
 • Od 17:30 sledování zápasu West Ham – Liverpool

neděle, 5. 11. 2017

 • Snídaně a později přesun na Wembley
 • Od 12:00 sledování zápasu Tottenham – Crystal Palace (hraje se na Wembley)
 • Po zápase přesun na Stamford Bridge
 • Od 16:30 sledování zápasu Chelsea – Manchester United
 • Po zápase volný / společný program a nocleh

pondělí, 6. 11. 2017

 • Odhlášení z hotelu, přesun na letiště a odlet do Prahy
  *program bude upřesněn nejpozději 7 dní před zájezdem

Další informace: 

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii (za bránou). Za příplatek je možný výběr v rámci vyšších kategorií
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici zkušený delegát – zakladatel a jednatel CK FotbalTour.cz, který zabezpečí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program
 • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Pro všechny účastníky zájezdu připravíme společnou fotografii ze zájezdu

Neumíte se s draou polovičkou dohodnout kam vyrazit na výlet protože vy milujete fotbal a ona má ráda kulturu? Už jste zkusili Londýn?

Hlavní město fotbalu

Zkuste počítat s námi. Jen v Premier League hraje momentálně Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Watford a Crystal Palace, což je více než čtvrtina ze všech klubů v nejvyšší anglické soutěži. Pokud vám to nestačí v nižších ligách najdete ještě QPR, Fulham, legendární Milwall a mnoho dalších klubů z okolí.

londyn mapa klubov

Při vícedenní návštěvě města se tak přímo nabízejí fotbalové zápasy kde si zaručeně užijete atmosféru jaká je pouze na anglických stadionech. Samozřejmě s výběrem a zajištěním vstupenek vám rádi pomůžeme.

Ale slíbili jsme i kulturu. O tom, že devítimilionová metropole Británie je plná turisticky atraktivních míst, vám asi netřeba zbytečně psát. Prakticky kamkoliv se vydáte, narazíte na ikonickou památku. Buckinghamský palác s Trafalgarské náměstí, Westminsterské opatství s Big Benem, London Eye či Tower Bridge, turistických nadšenců uchvátí a spolknou i značnou část paměťové karty ve vašich fotoaparátech. Tak si ji šetřete i na fotbal.

Budete ji potřebovat, protože vám určitě zprostředkujeme prohlídku domácího stadionu vašeho oblíbeného klubu. Vezmeme vás poznat jeho historii v klubovém muzeu a následně se můžete potěšit nákupem suvenýrů v oficiálním FANSHOPU.

Málo? Chcete zažít i něco zcela jiného? Není problém, Londýn nabízí nespočet atrakcí a náš tým vám na míru připraví návštěvu vybraného místa a postará se o to, abyste s ničím neměli starosti.

Blog o stadionu Stamford Bridge

londyn mesto trafalgar

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdu na Chelsea, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Chelsea, Manchester United

 • Dobrý den,děkuji Vám za vyřízení zájezdu. Vše bylo v pořádku, lístky jsme dostali.Zápas jsem si užili.Mějte se hezky Jaroslav Binar
  Jaroslav Binar | Chelsea - Arsenal | 2.10.2017
 • Dobrý den, využili jsme Vaši nabídky na zakoupení vstupenek na zápas Chelsea- Leicester. Ze vstupenkami nebyl sebemenší problém, došli nám týden před zápasem domů což bylo super a zápas jsme si díky Vám skvěle užili ...Děkujeme Vám
  Ivo Fiser | Chelsea - Leicester | 16.10.2016
 • Zájezd na fotbalový zápas Chelsea - Liverpool splnil naše očekávání do poslední kapky. Nejprve výborná komunikace s CK, odpovědi na všechny otázky a velmi příjemné vystupování. Dále pak předání letenek, voucheru i vstupenek, poskytnutí důležitých informací před odletem a i celkové zajištění transferu z letiště a na letiště. Obrovské poděkování patří delegátce Dominice, která byla velice milá, ochotná a komunikativní a ukázala nám všechna místa, která jsme si přáli vidět. Dva dny v Londýně zpříjemnilo i krásné počasí. Jediným minusem byla prohra našeho týmu, což ale FotbalTour nemůže ovlivnit. Celé vaší společnosti patří velký dík.
  Šindelářovi | Chelsea - Liverpool | 31.10.2015

O klubech

Chelsea

Stamford Bridge, stadion, který ke klubu patří neodmyslitelně jako její modré dresy. No věděli jste, že tento stadion byl postaven ještě dříve, než bratři Joseph a Gus (ne, Hiddink se kvůli němu nestal trenérem Chelsea, nato má ve svém jménu příliš mnoho „u“) Mearsovci vůbec fotbalový klub Chelsea založili? Stamford Bridge byl otevřen přesně 28. dubna 1877. A kdo tam hrával do té doby? Nikdo. Byl to stadion Londýnského atletického klubu. Ten se však dostal do finančních problémů a v roce 1904 koupili stadion právě bratři Mearsovci. A na cojim byl, když neměli fotbalový klub?Před rokem 2003 byli The Blues průměrným týmem. Potom však přišel Roman Abramovič, napumpoval do klubu obrovské peníze a na Stamford Bridge začali přibývat kvalitní hráči i tituly. Prakticky neomezené finanční prostředky jsou samozřejmě trnem v oku pro fanoušky soupeřů. Především fanoušci Arsenalu a Manchesteru si konkurenty v chorálech vychutnávají. Na trávníku však modří vítězí a přestože Mourinhova zlatá éra pominula, Chelsea se zpět do průměru nevrátila a v boji o titul je s ní třeba počítat každý rok.Víte, že: Ikonu Londýnského klubu Franka Lamparda přivedl do Chelsea Claudio Ranieri? Bylo to dokonce ještě před příchodem Romana Abramoviče.

Manchester United

Konec Alexa Fergusona a úspěšné generace hráčů kolem Ryana Giggse a Paula Scholese, zdá se, zastihl Rudé ďábly nepřipravené. Manchester United, klub pravidelně hrající Ligu Mistrů se trápil a fanoušci si museli zvyknout už na třetího manažera v průběhu 4 let. Přesto jsou United stále nejúspěšnějším klubem v Anglii a o tuto poctu jen tak nepřijdou. Na Old Trafford však už netrpělivě čekají, kdo po Siru Alexovi opět přivede tradiční klub na čelo Premier League a znovu ukáže konkurenčním City, že Manchesteru vládne červená.Víte, že: Původní název týmu zněl Newton Heath a barvy dresů byly zeleno žluté? Název Manchester United začal klub používat až v roce 1902 poté, co Newtonu hrozil bankrot.Za Fergusonovy éry na Old Trafford běhali, někteří více, jiní méně, hráči jako Schmeichel, Giggs, Scholes, Cantona, Roy Keane, Beckham či Cristiano Ronaldo. Ačkoli všichni tito fotbalisté jsou minulostí, „divadlo snů„ se vyplatí navštívit bez ohledu na to, jaká základní jedenáctka v červeném na trávník nastoupí.