Trojzápas Liverpool – Cardiff, Man. United – Everton, Tottenham – Man. City

Zažijte to nejlepší z anglické Premier League na unikátním fotbalovém zájezdu! Vyprodané stadiony Anfield, Old Trafford a Wembley jsou zárukou dokonalého sportovního zážitku.

Letecký zájezd na Trojzápas Premier league v ceně od 32 900 Kč / osoba

 • Obousměrnou letenku z Prahy se všemi poplatky
 • Ubytování na 3 noci v Manchesteru a 1 noc v Londýně ve 3* hotelech s výhodnou polohou
 • Vstupenku základní kategorie na zápas Liverpool – Cardiff (27.10.)
 • Vstupenku základní kategorie na zápas Manchester United- Everton (28.10.)
 • Vstupenku základní kategorie na zápas Tottenham – Manchester City (29.10.)
 • Služby českého delegáta
  • Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti. Řeší hlavně organizační a logistické záležitosti po dobu pobytu. Na vyžádání zabezpečíme i turistického průvodce s historickým výkladem a detailním provázením po městě.
 • Nonstop infolinku
  *možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu:

pátek: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel v Manchesteru a ubytování.

sobota: Volitelný program, potom přesun do Liverpoolu a sledování zápasu Liverpool – Cardiff. Po zápase návrat do Manchesteru.

Volitelný program: Rádi zabezpečíme vstupenky na TOP místní atrakce, doporučíme bezplatné atrakce, nebo připravíme výlet do blízkého okolí.

neděle: Individuální program, potom přesun na sledování zápasu Manchester United – Everton.

pondělí: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), potom transfer vlakem do Londýna. Ubytování a večer sledování zápasu Tottenham – Manchester City.

úterý: Odhlášení z hotelu, přesun na letiště a odlet do Prahy.

 

during the Premier League match between Manchester United and Stoke City at Old Trafford on January 15, 2018 in Manchester, England.

Pokud si přejete poslat bližší informace k zájezdům, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Liverpool, Manchester United

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Byl jsem na Lipsko - Liverpool a velká spokojenost. Doprava a servis delegátů na 1 👌
  Jiří Holeček | Lipsko - Liverpool | 21.7.2022
 • Solidní jednání, spolehlivost.
  Martin Novotný | Chelasea - Liverpool | 27.9.2019

O klubech

Liverpool

Liverpool je nejúspěšnějším anglickým klubem v Evropských soutěžích a druhým nejúspěšnějším v Anglii. Časy největší slávy jsou však pryč a The Reds neoslavovali na Anfield titul od roku 1990. Přesto bývá ikonický stadion neustále plný a když se ze slavné tribuny The Kop začne nést klubová hymna You'll never walk alone, sevře se vám hrdlo a pochopíte, jak je tento klub výjimečný. Samozřejmě pouze pokud nefandíte Evertonu, se kterým LFC každoročně svádí tuhý souboj o vládce města nad řekou Mersey. Hymnou klubu je píseň You'll Never Walk Alone. Ta se zpívá téměř na každém domácím (a často i venkovním) utkání, ve kterém liverpoolské mužstvo vyhraje, nebo pokud jde o silnější mužstvo, remizuje. Liverpool FC, to je také rivalita. Ta úplně nejstarší je spojena s klubem Everton FC. Ten byl prvním klubem v Liverpoolu, své zápasy 7 let hrál na Anfield. V roce 1892 ale stadion opustil a majitel Anfield založil nový klub, Liverpool FC. Zápasy mezi oběma kluby jsou označovány jako Merseyside derby a patří bezesporu mezi 10 největších derby zápasů na světě. V minulosti se během těchto zápasů stala řada afér, dle oficiálních statistik to je dokonce zápas dvou klubů, ve kterém v historii anglické ligy bylo uděleno nejvíce červených karet. Např. v tom posledním, hraném v Goodison parku 20. října 2007, rozhodčí udělil 2 červené karty.

Manchester United

Konec Alexa Fergusona a úspěšné generace hráčů kolem Ryana Giggse a Paula Scholese, zdá se, zastihl Rudé ďábly nepřipravené. Manchester United, klub pravidelně hrající Ligu Mistrů se trápil a fanoušci si museli zvyknout už na třetího manažera v průběhu 4 let. Přesto jsou United stále nejúspěšnějším klubem v Anglii a o tuto poctu jen tak nepřijdou. Na Old Trafford však už netrpělivě čekají, kdo po Siru Alexovi opět přivede tradiční klub na čelo Premier League a znovu ukáže konkurenčním City, že Manchesteru vládne červená. Víte, že: Původní název týmu zněl Newton Heath a barvy dresů byly zeleno žluté? Název Manchester United začal klub používat až v roce 1902 poté, co Newtonu hrozil bankrot. Za Fergusonovy éry na Old Trafford běhali, někteří více, jiní méně, hráči jako Schmeichel, Giggs, Scholes, Cantona, Roy Keane, Beckham či Cristiano Ronaldo. Ačkoli všichni tito fotbalisté jsou minulostí, „divadlo snů„ se vyplatí navštívit bez ohledu na to, jaká základní jedenáctka v červeném na trávník nastoupí.