Trojzápas Fulham – Man. City, West Ham – Everton, Arsenal – Newcastle

Užijte si trojitou dávku fotbalu v Londýně a podívejte se živě hvězdy Manchesteru City, Arsenalu, zda Newcastlu United is našim Martin Dúbravka.

Letecký zájezd na trojzápas Premier League v ceně od 17 900 Kč / osoba obsahuje:

 •     Obousměrnou letenku Praha – Londýn se všemi poplatky a příručním zavazadlem
 •     Ubytování na 3 noci v 3 * hotelu s výhodnou polohou
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Fulham – Manchester City
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas West Ham – Everton
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Arsenal – Newcastle
  •         Možnost objednat výše kategorie vstupenek
 •     Služby zkušeného delegáta po celou dobu zájezdu
  •         Na zájezdu do Londýna bude klienty provázet zkušený delegát. Zabezpečí všechny organizační a logistické záležitosti a jako tradičně – přidá i něco navíc
 •     nonstop infolinku

    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu: (v případě řízení zápasu v sobotu)

sobota: Ráno odlet z Prahy. Přesun z letiště na hotel a odložení zavazadel. Následně přesun ke Craven Cottage a sledování zápasu Fulham – Manchester City (12:30). Po zápase přesun k London Stadium a sledování zápasu West Ham – Everton (18:30). Po zápase přesun na hotel a ubytování. Večer volný program

neděle: Organizovaný program s delegátem: Základní prohlídka města (seznámení s prostředím, dopravou a hlavními atrakcemi) + možná prohlídka stadionu. Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky i na TOP místní zajímavosti (např. Londýnské oko, Madame Tussauds muzeum, hop-on hop-off autobus / loď, prohlídka jiných stadionů v Londýně)

pondělí: Volitelný program, později přesun na Emirates Stadium a sledování zápasu Arsenal – Newcastle. úterý: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun letiště a odlet do Prahy.


Vyjádření klientů ze zápasů Arsenal, West Ham

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Před týdnem jsem se s manželem vrátila z Londýna. Byli jsme na zápase Chelsea - Arsenal. Fotbal super 👌 Obavy jsme měli z cestovky, jelikož jsme jeli poprvé. A určitě ne naposled. Vše perfektně zorganizovane, od lístků na zápas, vlaku či metra. Delegát Matěj byl skvěle připraven a jelikož jsme měli čas, pomohl s ubytováním, provedl Londynem, vysvětlil systém MHD i anglické zvyky a byla i ochutnávka piv s výkladem. Prostě povedená akce. Děkujeme!!!
  Lucia Novotná | Chelsea - Arsenal | 30.1.2020
 • Děkujeme za super víkendový pobyt v Londýně. Organizace super a vidět Arsenal na živo bomba zážitek. Sluníčkové počasí a výhra Arsenalu skvělý bonus.⚽️
  Lucie Košárková | Arsenal - Bournemouth | 17.10.2019

O klubech

Arsenal

Gunners si za poslední léta vysloužili nálepku "věčně čtvrtí". Pravidelně sice hrávají Ligu Mistrů, avšak velké trofeje se jim vyhýbají a druhá půlka éry Arséne Wengera zdaleka nebyla tak úspěšná jako ta první. To však neznamená, že by se na Emirates Stadium nehrál dobrý fotbal. Arsenal však doplácí na časté zranění hráčů, omezený rozpočet a odchody největších hvězd za lepšími podmínkami. Už neplatí ani to, že za Wengera Arsenal neskončil v tabulce horší než úhlavní rival z Tottenhamu. V poslední době se často spekuluje jak dlouho vydrží Arséne Wenger ve funkci hlavního kouče. Navzdory nespokojenosti velké části fanoušků Kanonýrů podepsal další kontrakt. Arsenal rovněž nepodepsal žádné velké hvězdy, a proto se zdá, že 4. příčka pro něho bude i v této sezoně obtížně dosažitelnou metou. Víte, že: Kanonýři vděčí za klubové barvy Nottinghamu Forrest, který jim kdysi půjčil červené dresy a ty jim už zůstaly? Arsenalem se zase inspirovala při volbě barvy dresů Sparta Praha.

West Ham

West Ham United vznikl jako dělnický klub v průmyslové čtvrti ve východním Londýně. Příznivci kladivářů patří v Anglii k nejvěrnějším a nejaktivnějším. Proslavili se zpíváním klubové hymny "I'm Forever Blowing Bubbles" a cestováním na zápasy hrané venku ve velkých počtech. Zápasy West Hamu jsou proto vyhledávány právě pro svou jedinečnou fotbalovou atmosféru. Největší rivalita panuje při derby soubojích s londýnskými kluby Chelsea FC a Tottenham Hotspurs. Za úhlavního nepřítele je však již několik desetiletí považován sousedský klub zpoza řeky Temže - Millwall FC. Krušné období přišlo v roce 1978, kdy tým neminul pád do Second Division. V roce 1980 se klub stále topil ve druhé lize, ale Anglii šokoval výhrou ve finále FA Cupu proti Arsenalu poměrem 1:0. Klub se stále nořil ve druhé lize, ale vzestup se konal v roce 1993, kdy West Ham United postoupil do nejvyšší soutěže s názvem Premier League. To trvalo 10 let, když klub opět sestoupil. Rok 2005 se pro Kladiváře odvíjel dobře a v play-off Championship klub vybojoval výhru nad Prestonem 1:0 brankou Bobbyho Zamory. V současné době hraje West Ham své domácí zápasy na London Stadium.