Trojzápas: Atalanta – Neapol, Inter- AS Řím, Juventus- Janov

Fotbalový maratón na severu Itálie! Za 2 dny můžete navštívit 3 TOP zápasy a sledovat v akci Hamšíka, Škriniara či Buffona. Je zde sportovně-Poznávací zájezd na trojzápas Atalanta – Neapol, Inter – AS Řím, Juventus – Janov pro opravdové fajnšmekry!

Autobusový zájezd na trojzápas Atalanta – Neapol, Inter – AS Řím, Juventus – Janov v ceně 8 490 Kč zahrnuje:

 • Dopravu komfortním autobusem
 • Vstupenky na 3 zápasy: 
  • Atalanta – Neapol (neděle, 12:30)
  • Inter Miláno – AS Řím (neděle, 20:45)
  • Juventus – Janov (pondělí, 20:45)
 • Ubytování v 3* hotelu v Miláně (1 noc z neděle na pondělí)
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici slovenský delegát, který zajistí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program.
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Pro všechny účastníky zájezdu připravíme společné fotografie ze zájezdu
 • Doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Předběžný program zájezdu:

sobota: Odjezd z ČR ve večerních hodinách

neděle: Příjezd do Bergama a sledování zápasu Atalanta – Neapol od 12:30. Po zápase přesun do Milána a volný / společný program. Od 20:45 sledování zápasu Inter Milán – AS Řím. Po zápase volný program a nocleh.

pondělí: Odhlášení z hotelu a přesun do Turína. Společná prohlídka města a od 20:45 sledování zápasu Juventus – Janov. Po zápase návrat domů.

úterý: Příjezd do ČR v průběhu dne.

 

Další informace:

 • Vstupenky na zápasy jsou v základní kategorii za branou. Za příplatek je možný výběr v rámcii vyšších kategorií.
 • Po celou dobu zájezdu bude k dispozici slovenský delegát, který zajistí kompletní logistiku a postará se o doprovodný program.
  • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás
 • Pro všechny účastníky zájezdu připravíme společné fotografie ze zájezdu
 • Doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala nebo se chcete dozvědět více, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjádření klientů ze zápasů Juventus, Inter Milán

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Po 30 letech výjezdech na fotbal převážně po Československu, jsem se rozhodl konečně zajet i na nějaký opravdu kvalitni fotbal do nějaké fotbalové země.Z nabídek různých CK jsem si vybral (pro mne) velmi atraktivni zájezd na trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) od CK FOTBALTOUR a ještě teď 4 dny po návratu z tripu po severu Italie jsem nadšeny a plný zážitku. Zažil jsem v 96 v Brně za Lužankama 44000 fans, ale 60 000 fanatiku na San Siro to byl mazec. Tifosi nejsou normální lidé:)) Je neuvěřitelné, jak oni ty zápasy prožívají. Co se týká samotného zájezdu, tak až na menši problémy s lístky  v Bergamu, kde jsme nestihly pár minut začátku utkáni, tak převládá absolutni spokojenost. Ubytováni na hotelu v Milane bylo z mého pohledu nadstardantni a zvlášť bohatá snídaně po předchozím pivním maratonu přišla náramně vhod :)) Tímto chci poděkovat delegátům a celému Fotbaltouru za krásny prodloužený víkend a už teď se těším na případný další skvělý výlet na evropsky fotbal.
  Jiří Filak | Trojzápas Serie A (Atalanta-Napoli,Inter-Roma,Juventus-Genoa) | 8.3.2018
 • S fotbaltourom jsem cestoval na zápas AC Milano - Juventus. Na otázky v mailech odpověděli rychle, poskytly všechny potřebné informace, cesta proběhla v pořádku, autobus byl pohodlný a dokonce jsme tam byli rychleji než to bylo předem oznámeno (namísto 13-14 hodin, jsme cestovali jen nějakých 11). Zajazd s Fotbaltour-em mohu jen doporučit.
  Peter Bartok | AC Milán - Juventus | 22.10.2016

O klubech

Juventus

Juventus je historicky nejúspěšnějším italským klubem. Bianconeri nastupují v tradičních černo-bílých dresech již od roku 1903 a velké popularitě se klub těší na celém území Itálie. Před třemi lety byl slavnostně otevřen zbrusu nový stadion Juventus Stadium s kapacitou 41.000 diváků, na kterém fotbalisté Juve získali ve velkém stylu svůj první titul od skandálu z roku 2006. Největším rivalem je Inter Milán a vzájemné zápasy se pyšní neskromným označením Derby d'Italia (Derby Itálie). I přes ztrátu dvou titulů jsou Bianconeri nejúspěšnějším klubem Serie A. Zvítězili v ní celkem 31krát. I v dalších domácích soutěžích patří Juve k nejlepším. V poháru Coppa Italia zvítězil 10× a v superpoháru Supercoppa italiana zvítězil 6×. Na mezinárodní scéně patří k nejlepším klubům všech dob, když doposud jako jediný zvítězil ve všech šesti pohárových soutěží, kterých se může evropský klub účastnit. V roce 1985 se stal historicky prvním klubem, který získal všechny tři hlavní evropské trofeje (Pohár mistrů evropských zemí, Pohár vítězů pohárů a Pohár UEFA; stejného úspěchu dosáhl v roce 1992 AFC Ajax a v roce 1996 FC Bayern Mnichov). V Lize mistrů UEFA zvítězil 2× (sedmkrát ve finále), Poháru vítězů pohárů vyhrál jednou, Pohár UEFA celkem 3× a dvakrát ovládl Superpohár UEFA i Interkontinentální pohár (předchůdce Mistrovství světa ve fotbale klubů).

Inter Milán

Inter Milán alias Modro-černý Nerazzuri se se svým věčným městským rivalem AC kromě stadionu pravidelně dělí i o vrchní příčky Serie A. Poslední sezóna Interu vůbec nevyšla a modročerní skončili až na sedmém místě. Pro příznivce Interu, pocházejících údajně ze střední a vyšší třídy, je nejdůležitějším zápasem sezóny právě milánské derby, Derby de la Madonnina. Na San Siru sídlí ultras Interu vždy na severní tribuně, do fandění se však zapojuje celé hlediště a vytváří opravdu elektrizující atmosféru. Aby dva týmy hrávali své domácí zápasy na jednom a tomtéž stadionu, není zcela unikátní. Například Allianz Arena je domovským stánkem Bayernu i TSV 1860 Mnichov. Je však unikátní, aby dva takové velké týmy jako Inter Milán a AC Milán měli společný stadion. San Siro nebo i Stadio Giuseppe Meazza, jak zní jeho oficiální název, je milánskou nepřehlédnutelnou stavbou. O jeho postavení se zasloužil Piero Pirelli, tehdejší prezident milánského AC. Ptáte se, jestli má něco společného s těmi pneumatikami, které sponzorovaly dlouhá léta Inter? Ano, má. Je to syn zakladatele této úspěšné gumárenské společnosti. To jsou ty krásné paradoxy, které přináší život a fotbal.