Trojzápas AC Milán – Neapol, Atalanta – Juventus, Inter – Lazio (Coppa Italia)

Zažijte neopakovatelný zájezd a vychutnejte si italskou fotbalovou špičku živě. Během tří dnů uvidíte v akci oba milánské velkokluby, mistrovský Juventus či Neapol. Nabídka, která se jednoduše nedá odmítnout!

Letecký zájezd na Trojzápas Coppa Italia v ceně od 12 900 Kč / osoba obsahuje:

 •     Obousměrnou letenku z Vídně do Bergama se všemi poplatky a příručním zavazadlem
 •     Ubytování na 3 noci v 3 * hotelu s výhodnou polohou
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas AC Milán – SSC Neapol
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Atalanta – Juventus
 •     Vstupenku základní kategorie na zápas Inter Milán – SS Lazio
  •         Možnost objednat výše kategorie vstupenek
 •     Služby slovenského delegáta při skupině 15 a více klientů, nebo na vyžádání
  •         Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení delegáti. Řeší zejména organizační a logistické záležitosti během pobytu. Na vyžádání zajistíme i turistického průvodce, s historickým výkladem a detailním doprovázení po městě.
 •     nonstop infolinku
 •     * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 90 Kč / den

Doporučený program zájezdu:

úterý: Ráno odlet z Vídně. Přesun z letiště na hotel a odložení zavazadel. Volitelný program, později přesun k San Siru a sledování zápasu AC Milán – SSC Neapol (20:45). Po zápase volný program.

středa: Volitelný program, později přesun na stadion a sledování zápasu Atalanta Bergamo – Juventus Turín (20:45). Po zápase přesun na hotel a volný program.

Volitelný program: Rádi zajistíme vstupenky na TOP místní zajímavosti (např. Milanko Dóm, opera La Scala, hop-on hop-off autobus) nebo doporučíme bezplatné atrakce (např. Hrad Sforzesco, čtvrt Navigli, Galleria Vittorio Emanuele II., FANSHOPY milánských klubů ).

čtvrtek: Volitelný program, později přesun na stadion a sledování zápasu Inter Milán – SS Lazio (21:00). Po zápase volný program.

pátek: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), volitelný program, později přesun na letiště a odlet do Vídně.

 

Vyjádření klientů ze zápasů AC Milán, Juventus

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Nejtěžší bylo vybrat si z široké nabídky fotbalových zápasů ten správný. Poté už šlo všechno bez nejmenších problémů, jasné instrukce, bezproblémová doprava a úžasný fotbalový zážitek v Miláně. Děkujeme moc, s bráchou jsme si to maximálně užili. Zdravíme všechny kluky z FotbalTour a těšíme se na další výjezd. Olda a Aleš Beníčkovi
  Oldřich Beníček | AC Milán - AS Řím | 14.5.2017
 • S fotbaltourom jsem cestoval na zápas AC Milano - Juventus. Na otázky v mailech odpověděli rychle, poskytly všechny potřebné informace, cesta proběhla v pořádku, autobus byl pohodlný a dokonce jsme tam byli rychleji než to bylo předem oznámeno (namísto 13-14 hodin, jsme cestovali jen nějakých 11). Zajazd s Fotbaltour-em mohu jen doporučit.
  Peter Bartok | AC Milán - Juventus | 22.10.2016

O klubech

AC Milán

Aby dva týmy hrávaly své domácí zápasy na jednom a tomtéž stadionu, není zcela unikátní. Například Allianz Arena je domovským stánkem Bayernu i TSV 1860 Mnichov. Je však unikátní, aby dva takové velké týmy jako Inter a AC Milán měly společný stadion. San Siro nebo i Stadio Giuseppe Meazza, jak zní jeho oficiální název, je milánskou nepřehlédnutelnou stavbou. O jeho postavení se zasloužil Piero Pirelli, tehdejší prezident milánského AC. Ptáte se, jestli má něco společného s těmi pneumatikami, které sponzorovaly dlouhá léta Inter? Ano, má. Je to syn zakladatele této úspěšné gumárenské společnosti. To jsou ty krásné paradoxy, které přináší život a fotbal. V minulosti byl AC Milán podporován hlavně městskou dělnickou třídou a migranty z jihu Itálie, dnes patří k nejpopulárnějším klubům vůbec. Nejočekávanějším zápasem je městské derby AC Milán s Interem, které navzdory fantasticky vybičované atmosféře netrpí zbytečnými výtržnostmi. Druhým největším zápasem je souboj se silným Juventusem Turín.

Juventus

Juventus je historicky nejúspěšnějším italským klubem. Bianconeri nastupují v tradičních černo-bílých dresech již od roku 1903 a velké popularitě se klub těší na celém území Itálie. Před třemi lety byl slavnostně otevřen zbrusu nový stadion Juventus Stadium s kapacitou 41.000 diváků, na kterém fotbalisté Juve získali ve velkém stylu svůj první titul od skandálu z roku 2006. Největším rivalem je Inter Milán a vzájemné zápasy se pyšní neskromným označením Derby d'Italia (Derby Itálie). I přes ztrátu dvou titulů jsou Bianconeri nejúspěšnějším klubem Serie A. Zvítězili v ní celkem 31krát. I v dalších domácích soutěžích patří Juve k nejlepším. V poháru Coppa Italia zvítězil 10× a v superpoháru Supercoppa italiana zvítězil 6×. Na mezinárodní scéně patří k nejlepším klubům všech dob, když doposud jako jediný zvítězil ve všech šesti pohárových soutěží, kterých se může evropský klub účastnit. V roce 1985 se stal historicky prvním klubem, který získal všechny tři hlavní evropské trofeje (Pohár mistrů evropských zemí, Pohár vítězů pohárů a Pohár UEFA; stejného úspěchu dosáhl v roce 1992 AFC Ajax a v roce 1996 FC Bayern Mnichov). V Lize mistrů UEFA zvítězil 2× (sedmkrát ve finále), Poháru vítězů pohárů vyhrál jednou, Pohár UEFA celkem 3× a dvakrát ovládl Superpohár UEFA i Interkontinentální pohár (předchůdce Mistrovství světa ve fotbale klubů).