Tour de France: Finále v Paříži (letecky)

Mesdames et Messieurs, užijte si krásy Francie, vychutnejte si místní jídla a sledujte v akci cyklistické hvězdy.

Letecký zájazd na závěrečnou etapu Tour de France v Paříži v ceně od 8 700 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • možnosti odletu: Praha – Paříž, Vídeň – Paříž
   *letištní transfery rádi zabezpečíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
   *vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • SLEDOVÁNÍ TOUR DE FRANCE
  • závěrečná etapa se odehraje v centru Paříže s cílem na slavné promenádě Champs-Élysées
 • DELEGÁTA
  • Paříž patří k nejoblíbenějším destinacím našich klientů a fanoušků sportu, během celého zájezdu doprovází naše klienty zkušení delegáti a sportovní nadšenci v jednom

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi k dopravě, ubytování a doplňkovému programu.

NÁŠ TIP

 • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • doporučujeme objednat speciální pojištění pro sportovní zájezdy v ceně 90 Kč / osoba / den, které pokrývá i storno zájezdu v případě onemocnění na Covid-19
 • potřebujete více informací? odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

Doporučený program zájezdu

PÁTEK: Odlet do Francie. Po příletu přesun na hotel (ubytování nejdříve od 14:00 hodin). Seznámení se s okolím.

SOBOTA: Doporučujeme bezplatné atrakce (např. Vítězný oblouk, Montmartre, Champs-Élysées, útulné kavárny v centru Paříže). Rádi zajistíme vstupenky na místní zajímavosti (např. Eiffelova věž, Louvre, Grévin).

NEDĚLE: Sledování finálové etapy Tour de France.

PONDĚLÍ: Odhlášení z hotelu (do 12:00 hod), později přesun na letiště.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás.

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO PAŘÍŽE S CK FOTBALTOUR:

 1. Jak si nejlépe vychutnat atmosféru Paříže? Útulné kavárny v centru města. Dokonalé výhledy, typická jídla a nápoje. Lepší místo na poznání domácí kultury (a fotografie) nenajdete!
 2. Cyklistická Tour de France je po fotbalovém MS a olympiádě nejsledovanější sportovní akcí na světě. Zažijte elektrizující finále přímo na Champs-Élysées a odneste si vzpomínky na celý život.
 3. Metropole Francie je okouzlující na každém rohu. Delikátní sýry v kombinaci s kvalitními víny vám zaručí nezapomenutelné zážitky. Ty si můžeme zpestřit i ochutnávkou mořských specialit. V Paříži si je vychutnáte opravdu čerstvé!
 4. Chcete vidět všechno? Zkušení delegáti žijící přímo v Paříži znají každý kout tohoto velkoměsta a budou vašimi ochotnými společníky během celého zájezdu.
 5. Zájezdy do Paříže organizujeme již od sezony 2008/2009. Garantujeme nejlepší poměr kvalita a cena na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti k zajištění dovolené vašeho života.