Letecký zájezd na Tottenham – Norwich v ceně od 9 900 Kč 7 400 Kč / osoba obsahuje:

• v Londýně asistují česky mluvící delegáti
  • POJIŠTĚNÍ
  • NÁŠ TIP

Doporučený program zájezdu:

STŘEDA: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování (nejdříve od 14:00). Individuální program. Přesun ke stadionu a sledování zápasu.

ČTVRTEK: Po snídani odhlášení z hotelu a přesun do centra. Doporučujeme bezplatné atrakce (návštěva centra, Tower Bridge atd.). Rádi zabezpečíme vstupenky na místní atrakce (vstup do Tower Bridge, prohlídka fotbalových stadionů, atd.). Přesun na letiště.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás.

!Upozorňujeme, že slevy a akce nejsou navzájem kombinovatelné!

NÁŠ TIP: Připravte se na zájezd s předstihem. Vlajky, dresy, šály a jiné suvenýry v novém FAN shopu.

FAN shop

Vyjádření klientů ze zápasů Tottenham Hotspur, Norwich

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

• Super zážitek díky FotbalTour. Pořídili jsme vstupenky do Londýna na 3 zápasy. Tottenham, Chelsea a West Ham a všude vše proběhlo bez problémů, super místa jsme měli a parádně si to užili. Díky moc a těšíme se na další zápasy ⚽️
    Karolína Kroupová | 3 zápasy FA Cup v Londýňe | 8.1.2024
  • Byl jsem s přítelkyní na Audi Cupu a opravdu velký zážitek, perfektní místa a můžu jen doporučit cestovat s FotbalTour.
    Patrik Stupka | Audi Cup 2019 | 10.8.2019

O klubech

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur je londýnský fotbalový klub hrající v anglické FA Premier League. Jeho domácím stadionem je nový Tottenham Hotspur Stadium. Klub byl založen ještě v roce 1882 pod názvem Hotspur Football Club. Do první ligy se probojovali až v roce 1909. Spurs byli prvním týmem, který vyhráli double; vítězství v lize a poháru a to v roce 1961. V roce 1963 se staly prvním britským klubem, který vyhrál evropský pohár, po vítězství 5-1 nad Atlétikem získali Pohár vítězů pohárů. V sezoně 2014/15 si nový manažer Mauricio Pochettino připsal již jeden významný úspěch, a to když klub dovedl do finále Ligového poháru, ve kterém se Tottenham 1. března roku 2015 utkal s městským rivalem Chelsea FC. Zde Tottenham podlehl 2:0. Na dobrých výsledcích posledních od příchodu Pochettina se projevuje především lepší sehranost celého mužstva a také lepší funkčnost herního systému nového manažera. Ten svou filozofii zakládá na tvrdém tréninku, vysokém presingu a neustálému tlaku na soupeře s cílem co nejrychleji získat zpět ztracený míč. Pochettino rovněž dává velký prostor mladým hráčům, kteří v klubu Spurs působí. Zejména pak odchovancům klubu, jako je Danny Rose či Harry Kane. Pochettino od příchodu do Spurs využíval rychlých krajních beků Rose a Walkera, kteří dobíhají až k území šestnáctky a zde centrují. Krajní záložníci následně zahušťují pokutové území. Pochettino tuto taktiku aplikoval již v Southamptonu, Tottenham mu ale poskytl hráče, díky kterým může plně využít potenciál taktiky. Tato taktika pomohla Tottenhamu ke kvalifikaci do Ligy mistrů pro sezonu 2016/17. V Lize mistrů následně Tottenham vypadl s Monakem, Leverkusenem a CSKA Moskva.