Španělsko – Argentina

Souboj gigantů na supermoderním stadion Wanda Metropolitano v Madridu. Buďte při atraktivním šlágru ve společnosti nejzkušenější sportovní CK v ČR!

Letecký zájezd na zápas:Spanělsko – Argentina v ceně 10 900 Kč obsahuje:

  • Obousměrnou letenku se všemi poplatky
  • Ubytování v 3 * hotelu na 3 noci v Liverpoolu
  • Vstupenku 2. kategorie na zápas Argentina – Itálie
  • Služby českého delegáta při počtu 10 a více klientů
    • Za sportovními akcemi po celém světě cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájezdech asistují našim klientům zkušení a vždy ochotni delegáti. Reference / O nás 
  • Nonstop infolinku
  • Společnou foto účastníků zájezdu
    * Možnost doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy

Předpokládaný program zájezdu

úterý: Odlet z Prahy. Po příletu přesun na hotel a ubytování. Volný / společný program.

Doplňkový program: návštěva místních atrakcí (např. Býčí zápasy v aréně Las Ventas, výlet do blízkého Toleda, obchodní ulice Gran Via, tržnice Mercado de San Miguel, tapas puby, atd.). Později individuální / společný přesun na zápas. Po zápase volný program.

středa: Odhlášení z hotelu a volný / společný program. Později přesun na letiště a odlet do Prahy.

 

Madrid – sídlo krále, toho španělského, ale dnes, díky Realu, i panství krále Evropského klubového fotbalu. Madrid, však nejsou pouze Galacticos. Nabízí více než jen Ronalda a jeho družinu. Pojďte vedle nejlepším fotbale poznat s naším lokálním průvodcem krásné historické centrum a všechny ostatní hlavní turistické atrakce.

A když už se nabažíte highlightů jako Puerta del Sol, Plaza Mayor, parku Retiro, nebo Museo del Prado, nejste ani v polovině vší zábavy. Doporučujeme navečeřet se v typické španělské restauraci a zkuste se po ní nechat svést vášnivým rytmem Flamenca. Na výběr je i návštěva býčích zápasů v aréně Arenas nebo zablúďte na nefalšovaný nedělní blešáku, v uličkách starého města – El Rastro.

Pokud jste ale skutečným sportovním fanatikem, v Madridu vás čeká ráj. Začnete prohlídkou stadionu Santiago Bernabeu, navštívíte fanshop Realu a pokud to nestačí, výlet si klidně zpestřete dalšími sportovními událostmi. Realu můžete fandit iv basketbalu, futsalu nebo můžete změnit klubové barvy a zajít i na zápasy ostatních madridských fotbalových týmů, je jen na vás zda si vyberete Atletico Madrid, Getafe nebo Rayo Vallecano.

Cely zájezd a veškeré aktivity zajistíme tak, abyste už o nic nestarali a naplno si užili (nejen) fotbalový víkend v Madridu.

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala nebo se chcete dozvědět více, KONTAKTUJTE NÁS.