Real Madrid – Eibar (letecky)

*INFORMATIVNÍ NABÍDKA*
Pro velký zájem zveřejňujeme plánovanou nabídku fotbalových zájezdů. Vyplňte nezávaznou rezervaci a v případě uvolnění omezení vás budeme kontaktovat mezi prvními.

Letecký zájezd na Real Madrid – Eibar v ceně od 6 690 Kč / osoba obsahuje:

 • LETENKY
  • možnosti odletu: Praha, Vídeň
   *letištní transfery rádi zabezpečíme na vyžádání
 • UBYTOVÁNÍ
  • v ověřeném 3* hotelu s výhodnou polohou
   *vyšší standard rádi zabezpečíme na vyžádání
 • VSTUPENKU
 • DELEGÁTA
  • na skupinových zájezdech v Madridu asistují našim klientům zkušení delegáti
 • DARKOVOU POUKÁZKU
  • darujte zájezd jako originální zážitek – rádi připravíme dárkovou poukázku na míru
 • NÁŠ TIP
  • doporučujeme doobjednat speciální pojištění pro fotbalové zájezdy v ceně 100 Kč / osoba / den
  • potřebujete víc informací? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE

Co následuje po vyplnění nezávazné rezervace? Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat e-mailem s bližšími informacemi o dopravě, ubytování, stravování, kategorii vstupenek na zápas a doplňkovém programu.

Doporučený program zájezdu

PÁTEK: Odlet do Madridu. Po příletu přesun na hotel a přihlášení na recepci (ubytování nejdříve od 14:00 hod). Doporučujeme objevovat bezplatné atrakce (Plaza de Espaňa, Gran Via, Puerta del Sol, Plaza Mayor) a vyzkoušet místní gastronomické speciality s oblíbenou sangríou.

SOBOTA: Volitelný program: Ideálním startem je panoramatická vyhlídka na Muzeu výtvarných umění. Příznivci nakupování musí navštívit Gran Viu, Arenal zda bleší trh El Rastro. Samozřejmostí jsou velké madridské náměstí a fotka s medvědem na Puerta del Sol. Rádi zajistíme i vstupenky na místní zajímavosti (Monumental – aréna býčích zápasů, Královský palác, vyhlídková věž Faro, muzeum Prado, prohlídka fotbalových stadionů).

NEDĚLE: Individuální program, později přesun na stadion a sledování zápasu.

PONDĚLÍ: Odhlášení z hotelu (nejpozději do 12:00 hod), později přesun na letiště a odlet z Madridu.

Zájezd na míru: Napište nám vaše požadavky na dopravu, ubytování, vstupenky, doplňkový program a připravíme nabídku přesně pro vás. Nabídku všech zájezdů do Madridu naleznete ZDE.

santiago bernabeu real stadion

5 DŮVODŮ, PROČ VYCESTOVAT DO MADRIDU S CK FOTBALTOUR:

 1. Jak si nejlépe vychutnat atmosféru pulzujícího Madridu? Střešní terasy s bary. Dokonalé výhledy, typické nápoje a tapas. Lepší idylku, při západu slunce, nenajdete.
 2. Real i Atlético nabízejí inventář fotbalových kouzelníků na dechberoucích stadionech. Zatímco s Benzema, Modřice a hazard se může těšit na brankový koncert, Atlético s temperamentním Simeone vám připraví takovou fotbalovou show, kterou si budete chtít zopakovat. Koho si vyberete vy?
 3. Ideálním prostorem pro relax jsou městské parky. Udržované, rozlehlé a se vším, co potřebujete. Odpočiňte si s místní specialitou v ruce. Tato místa si zamilujete. Naší topkou je park Retiro.
 4. Chcete vidět všechno? Zkušení delegáti žijící přímo v Madridu znají každý kout tohoto velkoměsta a budou vašimi ochotnými společníky během celého zájezdu.
 5. Zájezdy do Madridu organizujeme již od sezóny 2008/2009. Garantujeme nejlepší poměr kvality a ceny na trhu a nabízíme vám naše zkušenosti k zajištění dovolené vašeho života.

madrid jedlo

Máte otázky nebo požadavky? Vyplňte následující formulář a brzy vás budeme kontaktovat!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vyjádření klientů ze zápasů Real Madrid, Eibar

Zkušenosti jsou individuální a mohou se lišit.

 • Přítel to dostal jako dárek k vánocům a oplatilo se💪🏻💪🏻. Pro přítele a jeho tátu to byl nezapomenutelný zážitek.Děkujeme byla to pecka!!!!
  Katarína Lattová | Real Marid - Manchester City | 11.5.2022
 • Před 14 dny jsme byli s Vaší cestovní kanceláří na zápase Ligy mistrů mezi Manchester City a Realem Madrid. Všechno bylo zorganizované tak, jak jsme si domluvili, včetně prohlídek stadionů City a United. Zápas i atmosféra při zápase byla skvělá, takže jsme si to celá rodina moc užili.
  Takže bychom touto cestou chtěli poděkovat a v případě nějaké další cesty na fotbal do zahraničí se na Vás znovu obrátíme.
  Havlík Tomáš | Manchester City - Real Madrid | 8.5.2022

O klubech

Real Madrid

Nejslavnější a nejúspěšnější fotbalový klub na světě, to je Real Madrid v kostce. Bílý balet je esence toho nejlepšího co fotbal nabízí. Domácí zápasy hrává královský klub na stadionu Santiaga Bernabeua. Nenáviděným rivalem je FC Barcelona, ale i v Madridu Real bojuje o fanoušky s oblíbeným Atléticem Madrid. Filozofií Realu je složit tým snů z nejlepších fotbalistů planety. Cokoliv jiného, než vyhrát každou trofej, o kterou klub hraje, se považuje za neúspěch. V počtu evropských triumfů nemá Real konkurenci. Víte, že: Nejslavnější hráč Realu Madrid Alfredo Di Stéfano původně podepsal kontrakt Barceloně? Odehrál za ni i přípravný zápas, až pak se komplikovaně přesunul do Madridu a stal se jeho legendou. Nový stadion Realu Madrid bude vypadat na první pohled jako tiskárna, ale bude to velmi pěkná tiskárnu. Rekonstrukce, která bude stát klub přibližně 400 milionů eur, bude dokončena v roce 2021.

Eibar